Tutumlu Özel Sağlık Tutumlu Özel Sağlık

Tutumlu Özel Sağlık Sigortası

Türkiye’de ilk defa yatarak özel sağlık ile ayakta tamamlayıcı sağlık sigortası bir arada tek poliçede! Ayakta tedavilerinizi yaygın ve kaliteli SGK anlaşmalı hastanelerde, yatarak tedavilerinizi özel hastanelerde SGK anlaşması sınırlaması olmadan yaptırabilirsiniz. Üstelik AXA Sigorta’nın geniş özel hastane ağından faydalanır ve basit muayeneleriniz için yüksek ücretler ödemezsiniz. Gelin siz kıymetini kaybetmeden bilin, sağlığınızı Axa Sigorta güvencesine emanet edin.

Anlaşmalı kurumlar için tıklayınız.

Doktor Danışma Hattı

AXA Sigorta olarak daima ihtiyaçlarınıza cevap veren ürün ve hizmetler geliştirmeye devam ediyor; her koşulda sizin ve sevdiklerinizin yanında olmak için çalışıyoruz.

Pandemi süreciyle birlikte insan sağlığının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördüğümüz bu günlerde, siz değerli müşterimize özel bir ayrıcalık daha sunuyoruz.

Günümüz teknolojisinin tüm özellikleriyle donatılan danışma hizmetimizde, tercihinize göre yazılı, sesli veya görüntülü danışma imkanı sağlıyoruz.

AXAFit uygulaması veya 0850 250 99 99 müşteri hizmetleri numarası üzerinden “Anında Doktora Sor” bölümümüz ile 7/24 doktorları arayabilir, “Doktorla Görüntülü Görüş” bölümümüzdeki randevu sistemi ile tüm branşlardaki uzman doktorlarla görüntülü görüşülebilir ve AXAFit uygulaması içerisindeki “Doktorderki” uygulaması ile her an uzman doktor ve sağlık profesyonelleri ile mesajlaşabilirsiniz.

0850 250 99 99 numaralı hattımızdan veya AXAFit uygulamamızdan hizmet veren AXA Doktor Danışma Hattı’nı siz de dilediğiniz zaman arayabilir, sağlığınızla ilgili konuları danışabilirsiniz.


AXA Doktor Danışma Hattı – Tüm Branşlarda Uzman Doktorlar ile Görüntülü Görüşme için Randevu Bilgileri:

- AXAFit uygulamasından veya 0850 250 99 99 numaralı hattan doktorlarımıza ulaşabilirsiniz.

- Randevu talepleriniz hafta içi 09:00 – 17:30 saatleri arasında oluşturulurken, doktor görüşmeleriniz hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç olmak üzere 09:00 – 18:00 saatleri arasında yazılı, sesli veya görüntülü olarak yapabilirsiniz.

- Gün içinde saat 16:00’a kadar yapacağınız talepler aynı gün değerlendirilirken, 16:00’dan sonraki taleplerinizin bir sonraki gün işleme alınacağını bilmenizi isteriz.

- Oluşturduğunuz randevular SMS yoluyla sizlere iletilecektir.


Eğer sağlık sigortanız yoksa siz de AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak Türkiye’deki en geniş özel hastane ağından ücretsiz yararlanırken, AXA Doktor Danışma Hattı, ücretsiz check-up, diş paketi ve psikolojik danışmanlık gibi ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.


Salgın Hastalıklar

Covid-19 ve gelecekte yaşanabilecek tüm salgın hastalıklar hiçbir ekstra ücret ödemeden, tamamen ve kalıcı olarak poliçe kapsamındadır.

Size özel sağlık sigortası teklifimizi almak için tıklayın.

 
Teminat Neleri Kapsar? Özel Sağlık Sigortası
(Eko Sağlığım Kristal)
Tutumlu Özel Sağlık Sigortası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Sağlık Beyanı Başvuru Formu Alınıyor mu?
Ameliyat Destek Teminatı İlgili teminat, ‘Ameliyat Destek Sağlık Anlaşmalı Kurumları’ nda, SGK kullanılarak gerçekleşecek olan ameliyatları kapsamaktadır. Türk Tabipleri Birliği Asgari Ücret Tarifesi ( T.T.B.A.Ü.T.) 200 birim ve üzeri ameliyat işlemleri için Ameliyat Destek Teminatı geçerlidir. Tazminatın ödenmesi için kişinin hastaneden taburcu olmasını takiben, sigortalının başvurusu ile AXA SİGORTA A.Ş. tarafından tazminat sigortalının banka hesap numarasına ödenecektir. Ameliyat Destek Teminatı olay başına 500 TL ( Beşyüz Türk Lirası )
Yatarak Tedavi Limitsiz / Katılım Payı bulunmamaktadır
Ayakta Tedavi 10 Vaka
Katkı Payı Ayakta Tedavi Teminatın Kullanılırken Vaka Başı 15 TL alınır
Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumları AXA Sigortanın anlaşma yapmış olduğu EKO Network Hastaneleri Yatarak Tedavilerde Geçerlidir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumları AXA Sigortanın anlaşma yapmış olduğu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hastaneleri
Bekleme Süresi İlk defa sağlık sigortası satın alacak kişiler için SAĞLIK SİGORTASI özel şartlarında yer alan "Bekleme Süreleri" Bölümünde belirtilen hastalıklar 12 ay 12 ay 3 ay
Yatış Sonrası Fizik Tedavi Poliçede belirtilen Teminat limitleri dahilinde karşılanan Yatış Sonrası Fizik Tedavi giderleri
Fizik Tedavi Poliçede belirtilen Teminat limitleri dahilinde karşılanan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon giderleri
Kontrol Mamografi/Kontrol Psa Yılda 1 kez anlaşmalı networklerde karşılanan Kontrol Mamografi/Kontrol Psa
Suni Uzuv Teminatı Poliçede belirtilen Teminat limitleri dahilinde karşılanan Suni Uzuv giderleri
Yardımcı Tıbbi Malzeme Poliçede belirtilen Teminat limitleri dahilinde karşılanan Yardımcı Tıbbi Malzeme giderleri
Evde Bakım ve Tedavi Poliçede belirtilen Teminat limitleri dahilinde karşılanan Evde Bakım ve Tedavi giderleri
Ambulans Limitsiz / Katılım Payı bulunmamaktadır
Check- Up Teminatı
Yaş Sınırı 0-59 (18 yaş altı bireyler aile poliçesi kapsamında sigortalanabilir. Tek başına poliçe düzenlenmez)
Tek Başına Çocuk Poliçesi 7 yaşını doldurmuş çocuklar için tek başına sağlık sigortası yapılabilir
Geçmişten Gelen Hastalıklar Kapsam Dışı Kapsam Dışı Kapsam Dışı
Ömür Boyu Yenileme Garantisi 3 yıllık sigortalılık süresini doldurmuş ve bu tarihte en fazla 59 yaşında olan sigortalılar Ömür Boyu Yenileme Garantisi için sağlık durumlarına göre değerlendirilirler.
Taksit Sayısı Blokeli+ Blokesiz 8 taksit yapılabilmektedir.
Diğer Sigorta Şirketlerinden Geçiş Risk değerlendirmesi yapılarak diğer sigorta şirketlerinde geçiş yapılablir.
AXA Poliçelerinden Geçiş Risk değerlendirmesi yapılarak diğer AXA sigorta poliçeri arasında yapılablir.
Görüntülü Doktor Danışma Bu teminat kapsamında, mobil cihazlarınız ile (cep telefonu, laptop, desktop v.b) her branşta, uzman doktorlar ile randevulaşarak görüntülü sağlık danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 
Telefonda Doktor Danışma Bu teminat kapsamında, telefon bağlantısı ile her branşta, uzman doktorlardan 7 gün 24 saat sağlık danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
Doktorderki AXAFit mobil uygulamamızın içerisinde bulunan Doktorderki bölümü ile 7 gün 24 saat ücretsiz olarak uzman doktorlarımızla mesajlaşabilir, fotoğraf gönderebilir ve tahlillerinizi paylaşabilirsiniz..