Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Türkiye Voleybol Federasyonu

Türk Voleybolu'nun destekçisi, Türkiye Voleybol Federasyonu sponsoru: AXA Sigorta

Türk Sporunu Hem Kulüpler Hem Milli Takımlar Düzeyinde En Başarılı Temsil Eden Branş Olan Türk Voleybolu’nun Destekçisiyiz 

AXA Sigorta olarak insanların daha iyi bir yaşam sürmesini sağlama misyonumuz çerçevesinde, dünyanın lider sigorta ve varlık yönetimi şirketi olarak küresel gücümüzün beraberinde getirdiği sorumlulukların bilincindeyiz. 127 yıldır insanların hedeflerini gerçekleştirmek ve daha ileriye gitmek için kendilerine güvenmeleri için her zaman yanında olan bir iş ortağı olarak çalışıyoruz.

Türk sporunun kulüpler ve milli takımlar seviyelerinde en başarılı branşı olan voleybolumuzun da bir ortağı olarak destekçisiyiz. Türk Voleybolu’nun daha da ileri gitmesi, yeni sporculara ilham vermesi, voleybolun ülke sathında daha da bilinir olması için Türkiye Voleybol Federasyonu’nun yanındayız.

Sağlık ve esenliğe odaklanan çalışmalarımız kapsamında 2018-19 sezonunda bayanlarda 19, erkeklerde 26. Kez düzenlenecek Kupa Voley turnuvasının isim sponsoru olduk. Sponsorluğumuzu “Dünyanın lider varlık yönetimi ve finansal koruma şirketi” olarak sorumluluğumuz doğrultusunda Birleşmiş Milletler Kalkınma Hedefleri’nin “Sağlıklı Bireyler” maddesi kapsamında insanlara daha sağlıklı ve hareketli bir yaşam sürmeleri konusunda ilham verecek projelere destek verecek şekilde konumlandırdık.

AXA Sigorta Kupa Voley eleme ve final maçlarının oynandığı şehirlerde voleybol seyircilerinin daha aktif bir yaşam sürmeleri için gerçekleştirdiğimiz ilham verici aktivitelerle insanlara dokunduk. Hem Türk Voleybolunu hem voleybol seyircilerinin destekçisi olduk.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu