Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

En geniş anlaşmalı özel hastane ağı ve Sağlıklı Yaşam İndirimi ile AXA Sağlığım Tamam Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayda 60 TL’den başlayan fiyatlarla!

AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ya da TSS nedir sorusuna verilebilecek en doğru cevap, özel sağlık sigortasından çok daha uygun bir prim ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde tedavi imkanına sahip olmanızı sağlayan bir özel sağlık sigortası ürünüdür. Peki, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ne işe yarar? Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK anlaşmalı özel hastanelerde sadece devlet tarafından alınan 15 TL ek ücret (katkı payı) ödeyerek tedavi olmanızı sağlayan bir sigorta türüdür. TSS, yatarak ve ayakta tedavi teminatlı ve sadece yatarak teminatlı olarak iki farklı poliçe sunar.

Sizin ve ailenizin sağlığı için en iyisi tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmaktır.


AXA Sağlığım Tamam Sigortası

AXA Sağlığım Tamam Sigortası

AXA Sağlığım Tamam Sigortası, özel sağlık kuruluşlarından alacağınız sağlık hizmetlerini ücretsiz hale getiriyor. En iyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası AXA Sağlığım Tamam ile TSS Poliçeniz, yatarak ve ayakta tedavileriniz ile muayeneleriniz için özel hastanelere ödemeniz gereken fark ücretlerini karşılıyor.

Neden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak SGK ile ulaşabildiğiniz genel sağlık hizmetlerinden daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası avantajları sayesinde SGK anlaşması bulunan özel hastanelerde ve sağlık kurumlarında fark ücreti ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası faydaları arasında Asistans hizmetler de yer alır. Sağlığım Tamam Sigortası yaptırarak Check-Up, Diş Bakım Paketi, Psikolojik Danışmanlık, Diyetisyen hizmetlerinden yılda bir kez ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Ayrıca TSS’li olmanız halinde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası vergi indirimi sayesinde; ödediğiniz primleri, aylık gelirinizin %15'ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını aşmamak koşuluyla gelir vergisi matrahınızdan düşebilirsiniz.

AXA Diş Bakım Paketi
 


AXA Sağlığım Tamam Tutumlu

Tamamlayıcı sağlık sigortası ürün seçeneklerimize, sizlere daha uygun fiyatlı bir ürün alternatifi sağlamak için Sağlığım Tamam Tutumlu’yu ekledik. AXA Sağlığım Tamam Tutumlu ürünümüz; yatarak tedavilerinizi limitsiz, ayakta tedavilerinizi de 5 vaka olarak teminat altına alıyor ve muayeneleriniz için özel hastanelere ödemeniz gereken fark ücretlerini sizin yerinize karşılıyor. AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hizmetini aynı kalitede ve daha uygun fiyatlarla almak için size en yakın acentemize başvurabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından Kimler Yararlanabilir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilmek için SGK’lı olmanız yeterlidir. 0-65 yaş arası kişiler Tamamlayıcı Sağlık Sigortası'ndan yararlanabilir. ( 0-5 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynlerinden biri ile tamamlayıcı sağlık poliçesi alabilir. )

Tamamlayıcı sağlık sigortası teklifinizi buradan kolayca alabilirsiniz.

AXA Sağlığım Tamam Sigortası’na Nasıl Başvurabilirim?

İnternet sitemizden sadece TC kimlik numaranız ile tek adımda poliçe fiyatınızı görüntüleyebilirsiniz. AXA Sağlığım Tamam Sigortası'nda peşin ya da taksitle ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Online Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yapılır mı?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmak için AXA Sigorta teklif formuna birkaç bilgi girerek Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklif alternatiflerine ulaşabilirsiniz. Ardından Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifleri arasında değerlendirme yaparak size en uygun teklifi seçebilir, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırma sürecini tamamlayabilirsiniz. Kendinizi ve sevdiklerinizi daha sağlıklı bir geleceğe hazırlamak için hemen şimdi teklif alın, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın alma yolunda ilk adımı atın.

TSS Yenileme İşlemleri

AXA Sigorta kapsamında 3 yıl boyunca kesintisiz olarak sigortalı olan kişiler Ömür Boyu Yenileme Garantisi’ne sahip olabilir. Ömür Boyu Yenileme hakkına sahip olan sigortalının poliçe döneminde ortaya çıkan riskli durumları, poliçe yenilenirken kapsam dışı bırakılmaz.

Poliçe süresi dolan sigortalı, poliçesini 60 gün içerisinde yenilemelidir. Bu süre içerisinde yenilenmeyen poliçelerde sigortalı haklarını kaybeder. Tekrar sigorta yaptırmak istemesi halinde ise sigortalı, TSS’ye ilk defa başvuruyormuş gibi sigortalanır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyat ve Prim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Tablo Fiyatı Nedir?

Sigortalı adaylarının tamamen sağlıklı oldukları varsayılarak her bir yaş, cinsiyet, il ve ilçe bilgileri ile sigorta şirketi tarafından belirlenen ve sigorta şirketinin uygun gördüğü dönemlerde revize edilen prime, ürün tablo fiyatı denir. Tablo fiyatı 6 eşit taksit ödeme planına göre hesaplanmaktadır. Alternatif ödeme seçeneklerinin tercih edilmesi halinde değişkenlik gösterebilir.

Tablo Fiyatı Hangi Kriterlere Göre Değerlendirilmektedir?

Ürünlerimizin tablo fiyatlarını belirlerken, medikal enflasyon (Türk Tabipler Birliği Asgari Ücret Tarifesi’ ne bağlı uygulama ve yıllık fiyatlandırma değişimi, özel hastane cari fiyatlarındaki değişiklikler, ilaç fiyatlarındaki değişim, ameliyatlarda kullanılan sarf malzeme fiyat artışı, teknolojideki yeni gelişmelere bağlı olarak karşımıza çıkan yeni tanı ve tedavi yöntemlerinin maliyetleri), cinsiyet ve yaşa bağlı olarak görünen hastalık ve tedavi risk dağılımındaki değişiklikler, döviz kuru değişikliği gibi etkenler dikkate alınmaktadır. Ürün tablo fiyatları gerekli görüldüğü anlarda sigorta şirketi tarafından yukarıda bahsedilen kriterler doğrultusunda yeniden hesaplanabilir ve değiştirilebilir.

İlk defa sigorta kapsamına alınacak bir sigortalı için ürün tablo fiyatı uygulanır ve Sağlıklı Yaşam İndirimine 1. kademeden giriş yapılır.

Sağlıklı Yaşam İndirimi ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Ömür Boyu Yenileme Garantisine hak kazanmış sigortalılarımız için; en fazla ürün tablo fiyatı uygulanır. Yenileme garantisinin ek prim ile birlikte verildiği hallerde yenileme sırasında hesaplanacak prim, en fazla ürün tablo fiyatının ilk başta uygulanan ek prim oranı kadar üzerinde olabilir.

Ömür Boyu Yenileme Garantisine hak kazanmış sigortalılar için kullanımlarına ilişkin ek prim uygulaması yapılmaz.

Bunlara ek olarak ‘Sağlıklı Yaşam İndirimi’ uygulamamız Ömür Boyu Yenileme Garantisine hak kazanmış sigortalılarımız için de geçerlidir.

Primi arttıran/azaltan durumlar:

Ürün Tablo Fiyatlarının değişmesi, sigortalının ikamet adresini değiştirmesi, poliçenin ayakta tedavi ve yatarak tedavi teminatlarının kullanım adet ve tutarları, sigortalılık süresi, aile olma hali, varsa ek teminatlar (örneğin ferdi kaza), ödeme planı değişiklikleri, prim hesaplanması esnasında fiyatın artmasına veya azalmasına neden olabilmektedir.

AXA Sigorta Sağlıklı Yaşam İndirimi

Sağlıklı olmak hayatın her anında güzel. Şimdi sigorta poliçesi yenilerken de. Sağlıklı Yaşam İndirimi ile yıl içinde yaptığınız sağlık harcamalarınıza ve tedavi giderlerinize göre sonraki yıllarda %50’ye varan oranlarda indirime ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Özel Sağlık Sigortası Farkları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Özel Sağlık Sigortası Farkları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası SGK anlaşmalı özel hastanelerde, SGK kapsamında yapılan harcamaların özel hastane farkını tamamlayan bir sigorta türü olduğu için sigorta primleri özel sağlık sigortalarına göre daha düşüktür. Özel Sağlık Sigortası’nda sigortalının sağlık kurumuna belirli bir oranda (genelde %20) ödeme yapması gerekebilir. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında olan sigortalılar ise devlete ödenen 15 TL’lik tutar dışında herhangi bir ödeme yapmazlar.

Siz de tamamlayıcı sağlık sigortalısı olarak SGK’nın teminat limitlerinin üzerine çıkan tedavi masraflarınızı TSS ile karşılayabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi
Yatarak Tedavi
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi
Ayakta Tedavi
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum
Doğum
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Salgın Hastalıklar
Salgın Hastalıklar
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Diğer Teminatlar
Diğer Teminatlar

Sağlığım Tamam Sigortası ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde SGK’nın sizin adınıza kuruma ödediği tutardan arta kalan yüksek fark ortadan kalkıyor. Tamamlayıcı Sağlık Sigortanızı yatarak tedavilerinizde limitsiz, ayakta tedavilerinizde ise yılda 10 sefer kullanabilirsiniz. Doktor muayene, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı yöntemleri, fizik tedavi ve ileri tanı yöntemlerini de dert etmenize gerek yok. Çünkü hepsi poliçenizin kapsamı altında!

Sizin ve sevdikleriniz için en iyi sağlık sigortası ürünü ‘AXA Sağlığım Tamam’ Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’dır.

Üstelik özel sağlık sigortalarının büyük bölümünde ödemeniz gereken minimum %20 katılım tutarı, tamamlayıcı sağlık sigortasında ödenmez. Yalnızca devletin zorunlu tuttuğu ve devlete ödenen 15 TL katılım payını ödeyerek tedavi olabilirsiniz. Peki, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası neleri kapsar?

Yatarak Tedavi Teminatı

Yatarak Tedavi Teminatı; cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, küçük müdahale koroner anjiyografi giderlerinden oluşur. Standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir adet refakatçi giderleri bu teminattan karşılanır.

Poliçenizin başladığı tarihten sonra ortaya çıkan rahatsızlıklarınızın tedavisi için ihtiyaç duyacağınız cerrahi işlemleriniz ve küçük müdahaleler ile acil müdahale gerektiren sağlık giderleriniz bu teminat kapsamında karşılanır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatları kapsamında SGK anlaşmalı özel hastanelerde tek kişilik odada kalabilirsiniz. Böylece konforlu bir tedavi süreci geçirebilirsiniz. Evde bakım hizmetleri, yardımcı tıbbı malzeme, suni uzuv giderleri, ambulans hizmetleri poliçede belirtilen teminat limitleri dahilinde poliçe kapsamındadır.

Ayakta Tedavi Teminatı

Ayakta Tedavi Teminatı doktor muayenesi, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı yöntemleri, ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi giderlerini kapsar.

Doğum Teminatı

Sigortalı, kendisi veya eşi konumunda yer alan 18 -50 yaş arasındaki kadın sigortalılar doğum paketi ek teminatı alabilir. Bu teminata hak kazanabilmek için, AXA Sigorta Sağlığım Tamam Sigortası ‘na ‘Doğum paketi’ eklendikten sonra 12 ay sürenin geçmiş olması gerekmektedir. “Doğum paketi’ teminatının dahil olduğu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası gebelik sonucu oluşabilecek olumsuzlukları ve rutin kontrolleri kapsar.

Salgın Hastalıklar

Covid-19 ve gelecekte yaşanabilecek tüm salgın hastalıklar hiçbir ekstra ücret ödemeden, tamamen ve kalıcı olarak poliçe kapsamındadır.

Diğer Teminatlar

Yardımcı Tıbbi Malzeme Giderleri

Sigortalının tedavisini desteklemek amacı ile doktor raporu ile gerekli görülen yardımcı tıbbi malzemeler, koltuk değneği, bileklik, elastik bandaj, ortopedik boyunluk, tekerlekli sandalye (kalıcı sakatlığın raporlandığı durumlarda kapsam dahilindedir), ortopedik korseler, ortopedik tabanlık, ortopedik bot (rom walker), “alçı terliği”; buz kesesi, İleostomi-sistostomi-kolostomi torbalarını ve adaptörleri, yanık örtüsü ve bası giysisi, oturma simidi, klozet yükseltici (kalça ameliyatı sonrası), varis çorabı, bu teminat kapsamında poliçede belirtilen yıllık limit ve ödeme yüzdesi dahilinde karşılanır. Yukarıda sayılanların dışındaki yardımcı tıbbi malzemeler kapsam dışındadır.

Evde Bakım Giderleri, Suni Uzuv Giderleri, Yardımcı Tıbbi Malzeme Giderleri yıllık limit teminat ve iştirak oranı dahilinde karşılanır.

Tüm teminatlara ait şartlar için sayfanın altında yer alan Sağlığım Tamam Yatarak ve Ayakta Tedavi Özel Şartları dokümanını inceleyebilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Teminatları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yoğun Bakım
Yoğun Bakım
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kemoterapi
Kemoterapi
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Radyoterapi ve Diyaliz
Radyoterapi ve Diyaliz
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Küçük Müdahale
Küçük Müdahale
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Evde Bakım
Evde Bakım
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Diğer Teminatlar ve Ambulans
Diğer Teminatlar ve Ambulans
Yoğun Bakım Teminatı

Yoğun bakım teminatı, sigortalının tedavisinin yoğun bakım ünitesinde yürütülmesi gereken hallerde meydana gelen yoğun bakım yatışlarını kapsar.

Kemoterapi, Radyoterapi ve Diyaliz Teminatı

Sigortalının kanser hastalığı nedeniyle gereken kemoterapi, radyoterapi ve bu tedavi yöntemlerinin gerektirdiği ilaç giderleri ile böbrek yetmezliği nedeniyle yapılan her tür diyaliz tedavileri bu teminat kapsamındadır.

Küçük Müdahale Teminatı

Küçük cerrahi girişimler ile dikiş atma, yara tedavisi, kırık nedeni ile alçı ve repozisyon işlemleri, pansuman, serum takılması, oksijen verilmesi, mide yıkanması, kulak yıkama, enjeksiyon, aşı ve serumların uygulama bedelleri, hiperbarik oksijen tedavisi, lavman, sonda uygulaması, apse drenajı, probe küretaj, her tür koterizasyon, kriyoterapi, tek veya birden fazla sayıda tırnak çekimi, tek veya birden fazla sayıda ben alımı gibi müdahalelerin ve sarf malzemelerinin masrafları bu teminat kapsamındadır.

Evde Bakım Teminatı

Hastaneye yatışı takiben sigortalının kendi evinde bir hemşirenin bakımı altına alınması gerekliliği halinde oluşan masraflar bu teminat kapsamındadır. Beslenme, genel vücut temizliği (bez değişimi, sürgü, yıkanma), tedavi (ilaç verilmesi, enjeksiyon, serum ve sonda takılması, pansuman yapılması) gibi hizmetler bu teminat kapsamında değerlendirilir.

Ambulans Hizmetleri Teminatı

Sigortalının hayatını tehdit eden acil durumda yerinde müdahaleyi ve/veya uygun donanıma sahip en yakın sağlık kuruluşuna naklini, sigortalının tedavisinin gerçekleştiği hastanede uygun ekipmanın olmaması durumunda mevcut bedensel zarar veya hastalığa daha uygun ekipmanlı bir hastaneye, gereken gözetim altında kara ambulansı ile naklini içeren bir teminattır.

Diğer Teminatlar

Yardımcı Tıbbi Malzeme Giderleri:

Sigortalının tedavisini desteklemek amacı ile doktor raporu ile gerekli görülen yardımcı tıbbi malzemeler, koltuk değneği, bileklik, elastik bandaj, ortopedik boyunluk, tekerlekli sandalye (kalıcı sakatlığın raporlandığı durumlarda kapsam dahilindedir), ortopedik korseler, ortopedik tabanlık, ortopedik bot (rom walker), “alçı terliği”; buz kesesi, İleostomi-sistostomi-kolostomi torbaları ve adaptörleri, yanık örtüsü ve bası giysisi, oturma simidi, klozet yükseltici (kalça ameliyatı sonrası), varis çorabı, bu teminat kapsamında poliçede belirtilen yıllık limit ve ödeme yüzdesi dahilinde karşılanır. Yukarıda sayılanların dışındaki yardımcı tıbbi malzemeler kapsam dışındadır.

Suni Uzuv Giderleri Teminatı: Sigortalının hastalık veya kaza sonucu uzuv kaybı olması halinde, kaybolan uzva ait fonksiyonların yerine koyması için gereken suni uzuv giderleri bu teminat kapsamındadır. Elini kaybeden bir kimsenin ihtiyaç duyacağı takma el, göz kaybı nedeniyle gerekebilecek takma göz vb. giderler bu teminattan karşılanır.

TSS Ayakta Tedavi Teminatları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doktor Muayenesi
Doktor Muayenesi
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Laboratuvar Hizmetleri
Laboratuvar Hizmetleri
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Görüntüleme ve Tanı
Görüntüleme ve Tanı
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fizik Tedavi
Fizik Tedavi
Doktor Muayenesi Teminatı

AXA Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmalı kurumlarındaki doktorlar tarafından, hasta tedavisine yönelik muayene giderleri bu teminat ile karşılanır. AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı hastanede sigortalının işlemlerini gerçekleştiren doktorun da SGK ile anlaşmalı olması gerekir.

Laboratuvar Hizmetleri Teminatı

Doktor tarafından hastalıkların teşhisi ve tedavinin takibi için gerekli görülen her türlü laboratuvar hizmeti giderleri bu teminat kapsamındadır.

Görüntüleme ve Tanı ve İleri Tanı Yöntemleri Teminatı

Doktor tarafından hastalıkların teşhisinde ve tedavinin takibinde gerekli görülen her türlü röntgen (direkt ve kontrastlı), mamografi, artrografi, EKG, eforlu EKG (treadmill), Holter, EEG, EMG, görme alanı, odyolojik tetkikler, solunum fonksiyon testleri, ürodinamik tetkikler, uyku testi (CPAP kalibrasyonu hariç), işitme testi ile bu incelemelerin yapılabilmesi için kullanılan ilaç, anestezi ve yatak ücreti vb. masrafları bu teminat kapsamındadır. Tıbbi gereçlerin (CPAP aleti vb.) kalibrasyonu için yapılan işlemler teminat kapsamı dışındadır.

Doktor tarafından hastalıkların teşhisinde ve tedavinin takibinde gerekli görülen her tür ileri tanı yöntemi, koroner anjiyografi hariç diğer anjiyografi uygulamaları (göz, beyin, böbrek anjiyosu vb.), biyopsi alımı ve tetkik giderleri, manyetik rezonans (MR), sintigrafi, tomografi, endoskopi, ekokardiyografi, Doppler ve ultrasonografi tetkikleri ve bu tetkikler sırasında gereken ilaç, kontrast madde ve anestezi vs. ücretleri bu teminat kapsamında değerlendirilir.

Fizik Tedavi Teminatı

Doktor tarafından hastalıkların tedavisinde gerekli görülen, hastane ve fizik tedavi merkezlerinde yapılan fizik tedavi kapsamındaki tedavi giderleri bu teminatla karşılanır. Fizik tedavi işlemi yataklı bir sağlık kurumunda, yatarak yapılmış olsa dahi fizik tedavi teminatının yıllık limit, iştirak oranı ve yıllık seans sayısıyla sınırlı kalmak koşulu ile ödenir. Bu yatışlarda fizik tedavi ücreti dışında kalan giderler (oda, refakat, yemek, doktor takip ücreti vb.) karşılanmaz. Fizik tedavi giderleri yıllık 30 seans ile sınırlıdır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı

Yatarak Doğum Teminatı

Normal doğum, sezaryen, doğum ve hamilelik komplikasyonları ile ilgili yatarak yapılan tüm tedavilere ait giderler (düşük, düşük tehdidi) tıbbi gereklilik durumlarındaki kürtaj giderleri, poliçede belirtilen limit ve ödeme yüzdesi kapsamında karşılanır.

Ayakta Doğum Teminatı

Hamilelik ile ilgili rutin kontroller bu teminatın adedinden düşülür.

AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yenileme Ayrıcalıkları

İlk poliçe döneminden itibaren küçük müdahaleler (Kırık, çıkık, kesi, tendon yaralanması vb.) hasar prim oranını etkilemeyecek.

5 yıldır hiç yatarak tedavi kullanımı olmamış müşterilerimiz için bir defaya mahsus olmak üzere ilk yatarak tedavi kullanımı hasar prim oranını etkilemeyecek.

Sağlığım Tamam Geniş Kapsamlı Asistans Hizmetleri

AXA Asistan Diyetisyen Hizmeti
AXA Asistans Check-up
AXA Asistans Psikolojik Danışmanlık Hizmeti
AXA Asistans Diş Paketi

Aşağıdaki asistans hizmetlerimizden yararlanmak ve anlaşmalı kurumları hakkında bilgi almak için hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında Müşteri Çözüm Merkezi’mizden 3- 2- 1 -1’i tuşlayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Geniş Check-up

Dahiliye uzmanı tarafından yapılacak fiziki muayene, akciğer grafisi, EKG, 18 parametreli tam kan sayımı, idrar tahlili, enfeksiyon hastalıkları için genel tanı testi (CRP), açlık kan şekeri ölçümü, total kolesterol tanı testi, kardiyak risk değerlendirme testi, karaciğer fonksiyon testleri (SGOT-SGPT), böbrek fonksiyon testi, romatizmal hastalıklar için genel tarama testi ve tüm batın Ultrasonografi içerir. Geniş Check-up sadece Sağlığım Tamam ürününde geçerlidir.

Check-up

Hekim tarafından sonuçların değerlendirilmesi, tek yönlü akciğer grafisi, EKG, 18 parametreli tam kan sayımı, tam idrar testi, sedimantasyon, açlık kan şekeri ölçümü, total kolesterol tanı testini içerir.

Diş Paketi

Diş hekimi muayenesi, detertraj ve diş röntgen filmini (periapikal veya panoramik) içerir.

Psikolojik Danışmanlık

Tüm sigortalıları kapsayacak bir psikolojik gelişim ve destek hizmetidir. Telefon ile başvuran müşterilerin ilk değerlendirmesi yapılır. Talebine göre telefonda ve/veya yüz yüze görüşme destek hizmeti ücretsiz sağlanır.

Danışmanın veya danışanın gerekli görmesi halinde yüz yüze görüşme hizmeti için ilk seans ücretsiz, ilk seanstan sonraki seanslarda %40’a varan indirim oranları uygulanabilecektir.

Diyetisyen Hizmeti

AXA Sigorta, AXA Partners aracılığı ile AXA Partners hizmet ağı içerisinde yer alan kuruluşlarda geçerli olmak üzere ‘Sağlık Paketi’ teminatı bulunan sigortalılarına paket içerisinde yer alan ‘Diyetisyen’ hizmetini yılda 1 defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak sağlamaktadır. Tüm Türkiye’de organizasyon hizmeti verilecek olup ilk görüşme ücretsiz, sonraki randevularda 30’a varan indirim sağlanabilecektir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsam Dışı Durumlar

Poliçe başlangıç tarihinden önce var olan şikâyet ve hastalıklar ile ilgili her türlü sağlık harcamaları poliçe kapsamı dışındadır. Bunun yanında belirli durumlarda sigortalının sigorta süresi içinde hastalanması veya kaza sonucu yaralanması teminat dışında kalabilir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsam Dışında Kalan hallerin tamamı ve bekleme süreleri ile ilgili detaylı bilgilere sayfanın altında bulunan Sağlığım Tamam Sigortası Özel Şartları dokümanından inceleyebilirsiniz.

AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar

SGK ile anlaşmalı 650’ye yakın özel hastanenin aynı zamanda AXA Sigorta ile de anlaşması bulunuyor. Size de Türkiye’nin en yaygın anlaşmalı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hastaneleri ağı üzerinden seçim yapmak kalıyor.

Bir Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesi olan AXA Sağlığım Tamam Sigortası’na sahip olarak Türkiye’nin en geniş hastane ağından faydalanabilirsiniz. Tedavileriniz için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası geçen hastaneler arasından birini tercih ederek kaliteli sağlık hizmetine ulaşabilirsiniz.

Peki, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hangi hastanelerde geçerli?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçenizin geçerli olduğu TSS anlaşmalı hastaneler için tıklayın, AXA Sağlığım Tamam Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hastaneleri arasından size en uygun olanı seçerek kaliteli sağlık hizmetinden ek ücret ödemeden faydalanın.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Sağlık Kurumları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları ve Türleri

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatları; kişilerin yaşına, cinsiyetine, yaşadıkları ile takip ettikleri poliçelerin kapsadığı teminat ve anlaşmalı kurum ağına göre değişiklik gösterebilir. AXA Sağlığım Tamam ürünleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ürün alternatiflerini uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatı Değişir Mi?

Evet. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatları; kişilerin yaşına, cinsiyetine ve yaşadıkları ile talep ettikleri poliçelerin kapsadığı teminat ve anlaşmalı kurum ağına göre değişiklik gösterir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası türlerine ait karşılaştırma tablosu için buraya tıklayın...

Sağlık Poliçemi Neden AXA Sigorta'dan Almalıyım?

Türkiye'nin En Geniş Anlaşmalı Kurum Ağı

Türkiye genelinde 650'den fazla anlaşmalı sağlık kurumuna sahip olan AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçeniz ile en kaliteli sağlık hizmetine ulaşabilirsiniz.

7/24 Hizmet

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için 7/24 yanı başınızdayız. 0850 250 99 99 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Geniş Kapsamlı Paketlerden Faydalanma Fırsatı

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürün alternatiflerini, uygun fiyatlar ve geniş kapsamlı asistans hizmetleri ile sunuyoruz. AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sağlık hizmetlerinden geniş kapsamda yararlanmaya başlayabilirsiniz.

AXAFit Mobil Uygulamamız

AXAFit uygulamamız ile poliçenizi kolaylıkla görüntüleyebilir, teminat detaylarından kullanım bilgilerinize, nöbetçi eczanelerden tüm anlaşmalı kurumlara kadar ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik bir çok iyi yaşam önerisi ve sağlık fonksiyonu da AXAFit'te!

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Özel Şart ve Formları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak en iyi sağlık kurumlarında SGK farkı ödemeden hizmet alabilirsiniz. AXA Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerini ve sigorta şartlarını hemen inceleyin, kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvence altına alın.

Blog Yazıları

Doğum Sigortası Nedir, Ne Zaman Yaptırılmalıdır? I AXA Sigorta
31.07.2023
Doğum Sigortası Nedir, Ne Zaman Yaptırılmalıdır? I AXA Sigorta
Ayakta Tedavi ve Yatarak Tedavi Arasındaki Fark Nedir? I AXA Sigorta
27.07.2023
Ayakta Tedavi ve Yatarak Tedavi Arasındaki Fark Nedir? I AXA Sigorta
Gün İçinde Azalan Enerjiyi Artırmanın Püf Noktaları | AXA Sigorta
07.07.2022
Gün İçinde Azalan Enerjiyi Artırmanın Püf Noktaları | AXA Sigorta
En İyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası | AXA Sigorta
26.01.2023
En İyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası | AXA Sigorta

Müşteri Değerlendirmeleri

15.03.2024
Çok titiz ve düzenli çalışıyorlar, mesleki olarak da çok başarılı buldum iyi AXA dedim
AY***** ÇI*****
14.03.2024
Tesekur ediyorum ilgi ve alakalarina
LÜ***** GÜ*****
13.03.2024
Acente çok ilgili ve işini iyi takip ediyor. Teşekkür ediyorum.
FE***** KI*****
13.03.2024
Her şey çok güzeldi. Akıcı ve desteğinizi hissettiğimiz bir süreç oldu. Çok teşekkürler
Gİ***** Gİ*****
12.03.2024
Cok memnunum. Teşekkür ederim.
ZE***** BO*****
10.03.2024
Ömür boyu AXA lıyım👍
İF***** NU***** BO*****
TÜM YORUMLAR
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu