Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sağlıklı Yaşam İndirimi'yle poliçenizde %50'ye varan indirim fırsatı!

Sağlıklı Yaşam İndirimi

Sağlıklı olmak hayatın her anında güzel. Şimdi sigorta poliçesi yenilerken de

Sağlıklı Yaşam İndirimi ile yıl içindeki tedavi harcamalarınıza bakıyor, kullanımlarınıza göre poliçe yenileme tarihinde kademeli olarak %50’ye varan oranlarda indirim sunuyoruz.

Yıl içinde yaptığınız sağlık harcamalarınıza ve tedavi giderlerinize göre sonraki yıllarda %50’ye varan oranlarda indirime ulaşabilirsiniz.

8 kademeden oluşan Sağlıklı Yaşam İndirimi'nde; her bir poliçe yılını tamamladığınızda, toplam sağlık harcamalarınızın primlerinize oranı hesaplanır. Bu oran;

  • %35 ve altında ise bir üst kademeye geçiş yaparsınız ve bir üst indirim oranı ile poliçeniz yenilenir. Yeni döneme ait priminiz üzerinden hakettiğiniz indirim oranı uygulanır,
  • %35 ile %70’i arasında ise aynı kademede kalır, mevcut indiriminizi korursunuz. Yeni döneme ait priminiz üzerinden mevcut indiriminiz devam eder.
  • %70’i ile %200’ü arasında gerçekleşmişse bir alt kademeye inersiniz, indirim oranınız bir kademe düşer.
  • %200’ünden daha yüksek gerçekleşmişse bulunduğunuz kademeden iki kademe inersiniz.
Kademeİndirim Oranı
1%0
2%10
3%20
4%25
5%35
6%40
7%45
8%50

Her yıl sağlık harcamalarınızı primlerinizin %35’i seviyesinde tutarak, bir kademe yükselebilir ve 8 yıl sonunda %50 poliçe indirimine kavuşabilirsiniz.

Sağlıklı Yaşam İndirimi; Sağlığım Tamam Sigortası, İstanbul Tutumlu Sağlığım Tamam Sigortası ve Sağlığım Tamam B Plan Sigortası ayakta ve yatarak tedavili ürünlerimiz için geçerlidir.

Poliçenizin mevcut kademesi 1 olup; Sağlıklı Yaşam İndirimi kapsamındaki kademeleriniz; mevcut poliçe döneminde yapmış olduğunuz ve dönem sonuna kadar yapacağınız tedavi harcamalarınız dikkate alınarak, yenileme tarihinizde hesaplanacaktır.

Kullanmadığınız tedavi haklarınızın gelecek yıllarda size indirim olarak geri dönmesini sağlayan, kullanımlarınıza bağlı olarak artan indirim kademeleri arasında geçiş yapabildiğiniz Sağlıklı Yaşam İndiriminizin detaylarına AXAFit mobil uygulamamızdan veya websitemizdeki Online İşlemler menüsünden ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlı primler, salgın hastalık teminatları ve Sağlık Yaşam İndirimiyle AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası almanın tam zamanı!
AXA Sağlığım Tamam varsa, sağlığın tamam!

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu