Covid-19 ve tüm salgın hastalıklar dahil,
en geniş anlaşmalı özel hastane ağı ve
Sağlıklı Yaşam İndirimi ile AXA Sağlığım Tamam Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Teklif Alın

i
Güvenlik Kodu
Hemen Teklif Al
 • Yatarak tedavileriniz
  %100 karşılanır
 • Ayakta tedavileriniz %100
  karşılanır (Yılda 10 vaka)
 • Laboratuvar, görüntüleme,
  fizik tedavi, ileri tanı
  yöntemleri dahil
 • Anlaşmalı hastanelerde
  SGK farkı alınmaz
 • Tedavide standart tek oda,
  yemek ve bir refakatçi ücretsiz

Özel Hastanelerde, SGK Farkı Ödemeden, Prosedür Olmadan Rahatlıkla Tedavi Olun

Sağlığım Tamam Sigortası sahipleri, özel hastaneye gittiklerinde ayakta veya yatarak tedavilerinde hiçbir ücret ödemiyor.*

Ayrıca SGK'lılara uygulanan ek ücret yok.

Yapmanız gereken anlaşmalı hastanelerimize giderek tedavi olmak. Sağlığım Tamam Sigortası'nı kullanmak için hiçbir prosedür gerekmez.

* SGK'nın yasası gereği sigortalılardan özel hastanelerde alınması zorunlu olan doktor muayene fark ücreti yine yasa gereği bu ürüne konu edilememektedir. Bugün için bu tutar 15 TL olup SGK tarafından değiştirilebilir. Bunun dışında bir katılım söz konusu değildir.

Hemen Teklif Al

 

AXAFit Uygulaması Nedir?

Hem sigortacılık işlemlerini hem de sağlıklı yaşam içeriklerini ve özelliklerini tek bir uygulamada toplayan AXAFit, günlük yaşamda ihtiyaç duyabileceğiniz bir çok özelliği barındırıyor.

AXAFit uygulaması ile koşu veya yürüyüş esnasındaki adımlarınızı takip edebilir, attığınız adımların, iklimimiz için çok önemli olan kişisel karbon ayak izinize pozitif etkisini, yani yürüyerek tasarruf ettiğiniz CO2 miktarını da görebilirsiniz. Kendinize günlük adım hedefi belirleyebilir, bunu da istediğiniz zamanlarda AXAFit’in size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında içtiğiniz su miktarını da AXAFit ile kontrol edebilir, gün içerisinde sizin belirleyeceğiniz sıklıkta su içmenizi hatırlatan bildirimler alabilirsiniz.

AXA Sigorta hazırladığı özgün içeriklerle sizi daha sağlıklı bir yaşama hazırlıyor. Dilerseniz fitness videoları ile bulunduğunuz her yeri profesyonel bir spor salonuna çevirebilirsiniz. Üstelik hedefleriniz de dikkate alınıyor. Kilo vermek, yağ yakmak, esnekliğinizi arttırmak, kuvvetlenmek, zihin ve beden sağlığınızı geliştirmek ve ofiste egzersiz yapmak AXAFit ile yapabileceklerinizden bazıları.

Üstelik alanında uzman isimlerin önerilerinin yanında hekim tavsiyeleri de uygulama içinde.

AXAFit’i kullanmak için AXA Sigorta müşterisi olmanız da gerekmiyor.

Sağlıklı ve daha iyi bir yaşama kavuşmak, AXAFit ile çok daha kolay…

Google Play App Store

Sağlığım Tamam ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

 • S Sağlığım Tamam Sigortası Nedir?
  C Sigortalının, SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağı sağlık hizmetleri için ödeyeceği fark ücretini ürün özel ve genel şartları kapsamında karşılayan poliçedir. SGK ile anlaşmalı olan kurumların aynı zamanda AXA Sigorta ile bu ürüne özel anlaşması olması gerekmektedir.
 • S Sağlığım Tamam Sigortası Covid-19'u Kapsar mı?
  C Sağlığım Tamam Sigortası, Covid-19 dahil olmak üzere tüm salgın hastalıkları kapsamaktadır.
 • S Bu Ürünü Kimler Alabilir?
  C Sigorta poliçesini T.C. vatandaşı olup SGK tarafından kapsam altında olan 0-65 yaş arasındaki kişiler alabilir. Bebeklerin yararlanabilmesi için en az 15 günlük olması gerekmektedir.
 • S Sağlığım Tamam Sigortası'nı Nasıl Kullanacağım?
  C Sigortalının SGK ile anlaşmalı özel hastaneye gitmesi, SGK ile anlaşmalı hastane ile AXA Sigorta’nın Sağlığım Tamam Sigortası ürününe özel anlaşmasının olması, SGK ile anlaşmalı hastanede sigortalının işlemlerini gerçekleştiren doktorun SGK ile anlaşmalı olması, tedavisi talep edilen rahatsızlığın poliçe öncesine dayanmaması ve AXA Sigorta Sağlığım Tamam Sigortası özel ve genel şartlarına uygun olması gerekmektedir.
 • S Yatarak Tedavi Teminatları Nelerdir?
  C Yatarak tedaviler, belirtilen teminatlar, özel ve genel şartlar çerçevesinde sınırsız ve %100 olarak karşılanmaktadır. Cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, kroner anjiyografi, küçük müdahale giderleri, standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir kişilik refakatçi giderleri teminat altındadır.
 • S Ayakta Tedavi Teminatları Nelerdir?
  C Özel ve genel şartlar çerçevesinde yılda 10 vaka ile sınırlı olup %100 olarak karşılanmaktadır. Doktor muayene, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı hizmetleri, ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi giderleri teminat altındadır.
 • S Nasıl Fiyat Alabilirim?
  C T.C. kimlik numaranız ile sitemiz üzerinden online veya acente vasıtasıyla fiyat alabilirsiniz.

Sağlığın Şakası Olmaz. Sağlığınızı ve Bütçenizi Sağlığım Tamam Sigortasıyla Garanti Altına Alın.

Asağıdaki butona tıklayarak hemen size özel fiyat alabilirsiniz.

Hemen Teklif Al