AXA SİGORTA'ya Hoş Geldiniz0850 250 99 99

Ara
Telefon EN
28.9.2018

AXA Sigorta Kupa Voley’in Ana Sponsoru Oldu

AXA Sigorta sağlık ve esenliğe odaklanan çalışmaları kapsamında Türkiye Voleybol Federasyonu ile Kupa Voley turnuvasının 2018-2019 sezonu isim sponsorluğu için anlaştı. İmzalar 25 Eylül’de gerçekleştirilen törende atıldı.

Bülteni Oku
14.9.2018

AXA’dan “Kıymetini kaybetmeden bilenlere” yeni reklam kampanyası

AXA Sigorta “Dert Varsa Derman AXA” çatısı altında “Kıymetini kaybetmeden bilenlere...” ithafen bir reklam kampanyası hazırladı. Sigorta yaptırmanın sahip olduklarımızın kıymetini bilmek anlamına geldiğine dikkat çeken kampanyanın ilk reklam filmi dijital mecralarda yayına girdi.

Bülteni Oku
10.9.2018

AXA Bolu, Karabük, Bartın, Zonguldak ve Ereğli’deki acenteleriyle buluştu: AXA Sigorta’dan “Güçlü Bölge Stratejisi”

AXA Sigorta, bölgesel karar mekanizmalarını güçlendirme, müşteri memnuniyetini artırma ve kurumsal süreçleri hızlandırma amacıyla oluşturduğu “Güçlü Bölge” stratejisini Bolu, Karabük, Bartın, Zonguldak ve Ereğli’deki acentelerinin katılımıyla Bolu’da düzenlediği toplantıda paylaştı.

Bülteni Oku
23.8.2018

AXA Sigorta’ya Stevie Awards’dan Tam Yedi Ödül!

AXA Sigorta International Business Awards’da; iletişim kampanyası “Dert Varsa Derman AXA”, farkındalık kampanyaları “Görsünler” ve “Telefon Kazasına Son”a ek olarak yepyeni mobil uygulaması AXAFit ile toplam yedi ödüle layık görüldü.

Bülteni Oku
17.8.2018

AXA Sigorta’dan Telefon Kazasına Son Reklam Filmi

AXA Sigorta hayata geçirdiği Telefon Kazasına Son kampanyası için dijital bir farkındalık filmi hazırladı. Yolculukların ve beraberinde trafik kazalarının artış gösterdiği bayram tatili dönemi öncesinde yayınlanan film ile sürüş esnasında mobil telefon kullanımının sakıncalarına dikkat çekilmesi hedefleniyor.

Bülteni Oku