Basın Bültenleri

Sigorta Sektörünün En İtibarlısı AXA Sigorta

Dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden biri olan AXA’nın Türkiye’deki faaliyetlerini yürüten AXA Sigorta, The One Awards Ödüllerinde sigorta kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

BÜLTENİ OKU 17.01.2020

AXA Sigorta Dijital Asistan ve Yerinde Cam Değişimi Hizmetleri ile Hasar Anında Müşterilerinin Yanında

Dijital dönüşümün sektördeki lideri olan AXA Sigorta, hasar ödeme sistemlerinde gerçekleştirdiği dijital entegrasyon ile Uzaktan Hasar Tespiti sistemini hayata geçirerek ödeme süreçlerini kısaltıyor.

BÜLTENİ OKU 11.12.2019

AXA Sigorta Marka ve Spor Zirvesi’nde Başarılı Sponsorluklarını Anlattı

AXA Sigorta Brand&Sport Summit’teki oturumunda Altınordu FK ve Voleybol Federasyonu ile gerçekleştirdiği “Değerler Ortaklığı” çalışmalarını sahneye taşıdı.

AXA Sigorta oturumlarında CEO Yavuz Ölken’e Türkiye Volebol Federasyonu Başkanı M.Akif Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar ve A Milli Erkek Voleybol Takımı Kaptanı Sel&

BÜLTENİ OKU 14.11.2019

AXA’dan Dijital Asistan ile Hızlı Hasar Tespiti

Dijital dönüşümün sektördeki lideri olan AXA, hasar ödeme sistemlerinde gerçekleştirdiği dijital entegrasyon ile Uzaktan Hasar Tespiti sistemini hayata geçirerek ödeme süreçlerini iki günün altına düşürüyor.

BÜLTENİ OKU 7.11.2019

AXA Sigorta'ya 5 Ödül Daha!

Dünya’nın en büyük sigorta şirketlerinden biri olan AXA, Sardis Awards’ta Ürün ve Hizmet İnovasyonu kategorisinde Altın, InstaChamp ödüllerinde birincilik ve uluslararası dijital pazarlama yarışmalarından biri olan W3 Awards’ta Yol Güvenliği ve Görsünler filmi ile üç ödüle layık görüldü.

BÜLTENİ OKU 18.10.2019