Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

17.11.2023
AXA Sigorta’nın Katkılarıyla Ödüllü Belgeselci Tuluhan Tekelioğlu Tarafından Çekilen Belgesel “Geleceğimiz için Üretmeye Değer”in Galası Yapıldı
Türkiye’de 130 yılı aşkın süredir sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, “İnsanlığın gelişmesi adına insanlar için değerli olanı korumak” marka amacı doğrultusunda sanata destek vermeye devam ediyor.
03.11.2023
AXA ile Daha Önce Groupama’ya Ait Türkiye’deki Şirketlerin Yasal Birleşme Süreci Tamamlandı
Daha önce duyurulduğu üzere, AXA’nın Groupama Sigorta A.Ş. ve Groupama Hayat A.Ş.’nin (Groupama Şirketleri) hisselerini elinde bulunduran Groupama Investment Bosphorus A.Ş.’nin hisselerinin yüzde 100’ünü satın alma işlemi 3 Mayıs 2023 tarihinde tamamlanmıştır.
03.11.2023
2023 Erkekler AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası Şampiyonu Ziraat Bankkart Oldu
AXA Sigorta’nın Türk sporunun sürdürülebilirliğine ve gelişimine katkı sunmak amacıyla değerler ortağı olduğu “AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası”, 1 Kasım’da Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu’nda oynandı.
01.11.2023
AXA Sigorta, Türkiye’nin Yeni Yüzyılının İlk Acente Etkinliğini Düzenledi
AXA Sigorta; İl Birincileri, AXA Kulüp, Otomotiv Yıldızları ve BES Yıldızları acenteleriyle bir araya geldiği etkinlik serisini tamamladı.
24.10.2023
AXA Sigorta Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu ile “Değerler Ortaklığı”na İmza Attı
Türkiye’de 130 yılı aşkın süredir sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, “İnsanlığın gelişmesi adına insanlar için değerli olanı korumak” amacıyla Türk sporunu desteklemeye devam ediyor.
20.10.2023
AXA Sigorta, Güney Anadolu Bölge İl Birincileri ve Özel Kulüp Üyesi Acenteleriyle Bir Araya Geldi
AXA Sigorta, İl Birincileri, AXA Kulüp, Otomotiv Yıldızları ve BES Yıldızı acenteleriyle bir araya geldiği etkinlik serisine Güney Anadolu Bölge ile devam ediyor.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu