Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

29.03.2024
AXA Sigorta Kupa Voley Erkekler Şampiyonu Halkbank Oldu
AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley final karşılaşması, Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda heyecanlı bir mücadeleyle sonlandı. Müsabakada Halkbank, Arkas Spor’u mağlup ederek şampiyon oldu
25.03.2024
AXA Sigorta Kupa Voley Kadınlar Şampiyonu Fenerbahçe Opet Oldu
AXA Sigorta Kadınlar Kupa Voley final karşılaşması, Ankara Spor Salonu’nda heyecanlı bir mücadeleyle sonlandı. Müsabakada Fenerbahçe Opet, Eczacıbaşı Dynavit’i mağlup ederek şampiyon oldu.
27.02.2024
AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken Sürdürülebilir Mobilitenin Geleceği Zirvesi’nde Konuştu
Türkiye’de 130 yılı aşkın süredir sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, sürdürülebilirliğe ilişkin projeleri desteklemeye devam ediyor. AXA Sigorta CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yavuz Ölken, 22 Şubat tarihinde İTÜ Maslak Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Sürdürülebilir Mobilitenin Geleceği Zirvesi’ne katıldı.
19.02.2024
AXA Sigorta, AYA ile “Gelecek Senin Elinde!” dedi
Sektörün en güçlü ve en iyi akademisi olma vizyonuyla yola çıkan AXA Yetkinlik Akademisi ‘AYA’ ile geleceğin sigorta profesyonellerini yetiştirmenin yanı sıra her seviyede liderlik bakış açısıyla bugünün ve geleceğin liderlerini geliştirmek de amaçlanıyor. İhtiyaçların ve beklentilerin sürekli değiştiği günümüz iş dünyasında kariyer planlamasının ve kişisel gelişimin önce kişinin kendi elinde olduğunu vurgulayan AYA, bilgiye ulaşma yolculuğunu sadeleştirirken, yeni nesil öğrenme araçları ve teknoloji desteğiyle çalışanların gelişim yolculuklarını desteklemeyi amaçlıyor.
07.02.2024
AXA Sigorta’dan Deprem Bölgesine “Hüzünlü Ama Bir O Kadar da Umutlu” Ziyaret
130 yılı aşkın süredir sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, asrın felaketi olarak literatüre geçen depremin birinci yılında bölgedeydi. Yaşanan felaketin ilk gününden beri bölgeye sıklıkla ziyaretler gerçekleştiren ve desteklerini esirgemeyen Şirket, depremin yıl dönümü olan bu zorlu günde de sahada acente ve sigortalıları ile buluştu ve yeni dönem ihtiyaçları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
25.01.2024
AXA Sigorta’dan, Herkese Özel Yeni Bireysel Özel Sağlık Sigortası Ürünleri
Küresel bilgi birikimi, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle Türkiye’de 130 yılı aşkın süredir sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, pek çok alanda olduğu gibi sağlık alanında da müşteri odaklı yaklaşımıyla sigortalıların ihtiyaçlarına kulak vermeye devam ediyor
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu