Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Altınordu Futbol Kulübü

Altınordu Futbol Kulübü’nün Değerler Ortağı: AXA Sigorta

Bu Bir Sponsorluktan Çok Daha Fazlası, Biz Altınordu’nun Değerlerine Ortağız.

AXA Sigorta olarak insanların daha iyi bir yaşam sürmesini sağlama misyonumuz çerçevesinde, dünyanın lider sigorta ve varlık yönetimi şirketi olarak küresel gücümüzün beraberinde getirdiği sorumlulukların bilincindeyiz. 127 yıldır insanların hedeflerini gerçekleştirmek ve daha ileriye gitmek için kendilerine güvenmeleri için her zaman yanında olan bir iş ortağı olarak çalışıyoruz. İnsanlara sağlıklı ve aktif bir yaşam sürmeleri için ilham kaynağı olmayı da görevimiz olarak görüyoruz. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de farklı iş birliklerine imza atarak hem bu konuda farkındalığın artırılmasına hem de spor alanında ülkemizi gururlandıran başarılara imza atılmasına destek oluyoruz. Cumhuriyetimizle yaşıt olan, gençlerimizin hayallerine destek veren ve ülkemize örnek sporcular kazandırmak için çalışan Altınordu Futbol Kulübü ile bu bağlamda iş birliği yapabildiğimiz için çok mutluyuz.

Altınordu ile işbirliğimizin finansal bir ortaklıktan çok daha fazlası olduğunu düşünüyoruz. ‘İyi Birey, İyi Vatandaş, İyi Futbolcu’ yetiştirme hedefiyle çalışan Altınordu değerlerinin güçlenerek yaşaması, geleceğe taşınması ve yeni nesillerin de hayatına dokunması için kulübümüzün değerlerine ortak oluyor, bu sebeple de kendimizi sadece bir sponsordan ziyade “Değerler Ortağı” olarak adlandırmayı daha uygun buluyoruz.

Altınordu Futbol Kulübü’nün “Değerler Ortağı” olarak kıymetini kaybetmeden bilmenin önemine inanıyoruz. Altınordu Futbol Kulübü’nün de sadece taşınmazlarını değil, taşınan varlıklarını ve tüm organizasyonlardaki sorumluluklarını, değer biçilemeyecek sporcularını, antrenörlerini ve çalışanlarını seyahat, ferdi kaza ve tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerimizle AXA Sigorta güvencesi altına alıyoruz.

Dünyanın dört bir yanındaki kulüplerinden yüzlerce sporcu ve ailelerinin ağırlanacağı U12 Cup’ın da yardımcı sponsorluğunu üstleniyoruz. Sezon boyunca alanında uzman ve örnek isimlerin çocuklarımızla hayatlarını şekillendiren değerleri paylaştıkları ve aynı zamanda Altınordulu olma deneyimini yaşatacağımız ‘İyi Bir Gün’ etkinlikleri ile Altınordu hikâyesinin geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu