Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXAFit

AXAFit

Modern ve kullanıcı dostu tasarımı, dopdolu içeriği ve kişiselleştirilebilir özellikleri ile profesyonel bir sağlık asistanı gibi hizmet veren mobil uygulamamız AXAFit, her an yanınızda. Siz de AXAFit indirerek bir sigortacılık uygulamasından çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Üstelik AXAFit kullanmak için AXA Sigorta müşterisi olmanız da gerekmiyor. Sizi daha iyi, sağlıklı ve mutlu bir yaşama ulaştıracak AXAFit uygulamasını kolaylıkla indirebilir, kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. İndirdiğinizde bilgilerinizi girmeden uygulamayı kullanmanız da mümkün.

AXAFit Nedir?

Hem sigortacılık işlemlerini hem de sağlıklı yaşam içeriklerini ve özelliklerini tek bir uygulamada toplayan AXAFit, günlük yaşamda ihtiyaç duyabileceğiniz bir çok özelliği barındırıyor. Profesyonel bir sporcu olmayabilirsiniz, hayatınızda spora henüz yeni yeni yer açıyor ve motivasyona ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Aradığınız yanıtlar ve özellikler AXAFit’te bulunuyor.

Hem kondüsyon takibi hem de rutin egzersizler için uzman bir yardımcı olan uygulamaya hedeflerinizi girebilir, size özel egzersiz önerileriyle amaçlarınıza adım adım yaklaşabilirsiniz.

AXAFit, içerisinde bulunan videolarla sizlere rehberlik ederken, blog içerikleri, uzman doktorların sorularınıza yanıtları ve önerileri ile zenginleşiyor. Güncel konular hakkında makaleler, en yeni spor etkinlikleri, sağlıklı yaşam önerileri içeren yazılar AXAFit’te sizleri bekliyor.

Sadece sağlıklı yaşam ve fit bir beden için öneriler değil, uygulama içinde sigortacılık işlemleriniz için de geniş bir menü mevcut. Poliçenizi kolaylıkla görüntüleyebilir, hasar takibinden teminat detaylarına kadar tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Sigortanızın kapsamını, poliçenizin içeriğini, tarihlerini görüntülemek için bilgisayar başında olmanız veya müşteri danışmanları ile görüşmeniz gerekmiyor. Tüm bilgileriniz parmaklarınızın ucuyla ulaşabileceğiniz kadar yakın. Sağlıklı bir yaşam için hem rehberiniz olacak hem de mutlu bir hayat için poliçelerinizi takip edebileceğiniz AXAFit, yarınlara umutla bakmak isteyen herkesi bekliyor. Tüm işlemleri tek çatıda toplayan yeni nesil uygulama, sigorta şirketinden yalnız maddi teminat değil aynı zamanda yaşam konforunu artıracak hizmetler de bekleyenler için özel olarak tasarlandı. Uygulama sizlere dilediğiniz her an, her yerde sağlıklı yaşam için ipuçlarına, videolara, önerilere ve sigorta işlemlerine ulaşma fırsatı veriyor.

AXAFit Uygulaması ile Neler Yapabilirsiniz?

AXAFit uygulaması ile koşu veya yürüyüş esnasındaki adımlarınızı takip edebilir, attığınız adımların, iklimimiz için çok önemli olan kişisel karbon ayak izinize pozitif etkisini, yani yürüyerek tasarruf ettiğiniz CO2 miktarını da görebilirsiniz.

Kendinize günlük adım hedefi belirleyebilir, bunu da istediğiniz zamanlarda AXAFit’in size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında içtiğiniz su miktarını da AXAFit ile kontrol edebilir, gün içerisinde sizin belirleyeceğiniz sıklıkta su içmenizi hatırlatan bildirimler alabilirsiniz.

AXA Sigorta hazırladığı özgün içeriklerle sizi daha sağlıklı bir yaşama hazırlıyor. Dilerseniz fitness videoları ile bulunduğunuz her yeri profesyonel bir spor salonuna çevirebilirsiniz. Üstelik hedefleriniz de dikkate alınıyor. Kilo vermek, yağ yakmak, esnekliğinizi arttırmak, kuvvetlenmek, zihin ve beden sağlığınızı geliştirmek ve ofiste egzersiz yapmak AXAFit ile yapabileceklerinizden bazıları.

AXAFit’ten tüm bu başlıklar atındaki aşağıdaki egzersizlere ulaşabilirsiniz.

  • Pilates
  • Yoga
  • Vücut ağırlığı ile egzersiz
  • Kardiyo & Knock out
  • Eşli Egzersiz

Üstelik alanında uzman isimlerin önerilerinin yanında hekim tavsiyeleri de uygulama içinde.

Sağlık uygulamaları esnasında sağlık sigortasının kapsamını, süresini, poliçe detaylarını merak ederseniz, telefonda dakikalarca yeni bir uygulama aramanız da gerekmiyor. AXAFit’ten kolayca sigortacılık ekranına geçebilir, poliçelerinizi görüntüleyebilir, bir çok sigortacılık işleminizi yapabilir, size özel teklifler alabilir, fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Cep telefonu sigortasından deprem sigortasına, seyahat sağlık sigortasından kaskoya kadar özel ürün bilgileri, poliçe detayları, teklif ve fiyat alternatifleri uygulama içinde sizi bekliyor.

AXAFit Uygulamasını Nasıl İndirebilirsiniz?

AXAFit uygulamasının fırsatlarını Android işletim sistemleri için Play Store ve IOS işletim sistemli cihazlarınız için App Store aracılığıyla deneyimleyebilirsiniz.

Uygulama mağazalarına girdiğinizde arama çubuğuna AXAFit yazarak uygulamayı bulabilir ve hemen ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulama kısayolu ekranınızda otomatik olarak oluşur, yüklemenin ardından uygulamaya ulaşmak için tek yapmanız gereken ikonun üzerine tıklamak.

Herhangi bir satın alma gerektirmeyen, kredi kartınıza ihtiyaç duymayan uygulama içine güvenle kişisel bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

AXAFit uygulaması sahip olduğu özellikler sayesinde sizlere bildirimlerle her an fit yaşamı hatırlatır. Kolaylıkla açıp kapatabileceğiniz bildirimler aracılığıyla su içmeyi kendinize hatırlatabilir, blog yazılarından, ölçüm raporlarından, anlık verilerden haberdar olabilirsiniz.

Sağlıklı ve daha iyi bir yaşama kavuşmak, AXAFit ile çok daha kolay...

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu