Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
ÜRÜNLERİMİZ

Araç Sigortası

Maksimum Kasko Sigortası

Maksimum Kasko Sigortası

AXA Sigorta’nın en kapsamlı kasko ürünü olan maksimum kasko ile aracınızı tüm teminatlarla güvence altına almanın yanında, küçük onarım, tüm anlaşmalı servis ve tamirhanelerde orijinal parça avantajı ile tamir, tamir süresince ikame araç, yol yardım, kişisel asistan ile bilgi ve organizasyon hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tutumlu Kasko Sigortası

Tutumlu Kasko Sigortası

Tutumlu Kasko Sigortası ile aracınızı %30 fiyat avantajıyla, çarpma, çarpışma, yangın, hırsızlık, doğal afetler, grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör ile hayvanların araca vereceği zararlara karşı teminat altına alabilirsiniz. Tutumlu Kasko ürünümüzde yol yardım ile bilgi ve organizasyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Büyük Hasar Kasko Sigortası

Büyük Hasar Kasko Sigortası

Bu ürün aracınızın tam hasara uğraması ya da çalınması halinde geçerli olup, kısmi hasarlar teminat haricidir. Bu ürün ile aracınız çarpma, çarpışma, yangın, hırsızlık, doğal afetler, grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör ile hayvanların araca vereceği zararlara karşı teminat altındadır.

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası

Trafik sigortası, karayolu taşıtları için zorunludur ve amacı herhangi bir kaza durumunda "karşı tarafın" malına veya canına verilen hasarı kısmen veya tamamen karşılamaktır.

Artı Trafik Sigortası

Artı Trafik Sigortası

Artı Trafik Sigortasıyla, Zorunlu Trafik Sigortası'na ek olarak AXA Sigorta Acil Yardım Hizmeti, Ferdi Kaza Sigortası, İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası olmak üzere üç adet avantaja daha sahip olursunuz.

Kasko sigortası, aracınızı çarpma, çarpışma, yangın, hırsızlık, doğal afetler, grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör ile hayvanların araca vereceği zararlara karşı teminat altına alır. Kasko teklifiniz, aracınızın model, marka, üretim yılı ve hasarsızlığına göre değişkenlik gösterecektir. Dilediğiniz kasko teminatlarından yararlanmak için kasko paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir, anında kasko teklifi alabilirsiniz. Yol yardım hizmetleri, kişisel asistans hizmetleri, bilgi ve organizasyon hizmetleri gibi asistans hizmetleriyle hem aracınız hem siz güvendesiniz! AXA Sigorta sizlere ihtiyacınıza yönelik farklı kasko alternatifleri sunmaktadır.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu