Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
ÜRÜNLERİMİZ

Araç Sigortası

Araç sigortaları genel kullanım bakımından kasko ve trafik sigortası olmak üzere ikiye ayrılır. Trafik sigortası, yaptırılması zorunlu olan ve olası bir trafik kazası sonucunda karşı tarafa verilen hasarın bedeni ve maddi zararlarını güvence altına alan sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortası, karşı tarafın hasarlarını teminat altına alırken, kasko sigortası kaza durumunda sizi ve aracınızı güvence altına alır ve teminatları isteğe bağlı olarak değiştirilebilir.

AXA araç sigortaları arasında kendinize en uygun araç sigortasını kolaylıkla bulabilir, hızlıca teklif alarak araç poliçenizi, dilerseniz kendiniz, dilerseniz de bir acentemizin desteğiyle satın alabilirsiniz. Araç sigortası fiyatlarına yukarıdaki teklif al bağlantılardan ulaşabilirsiniz. 

Araç sigortası fiyatları, aracınızın model, marka, üretim yılı ve hasarsızlığına göre değişkenlik göstermektedir. Dilediğiniz araç sigortası teminatlarından yararlanmak için sigorta ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir, anında teklif sorgulaması yapabilir ve size en uygun araç sigortasını bulabilirsiniz. Yol yardım hizmetleri, kişisel asistans hizmetleri, bilgi ve organizasyon hizmetleri gibi asistans hizmetleriyle hem aracınız hem siz güvendesiniz! AXA Sigorta sizlere ihtiyacınıza yönelik farklı araç sigortası alternatifleri sunmaktadır.

Elektrikli Araç Kaskosu

Elektrikli Araç Kaskosu

Elektrikli Araç Kasko Sigortası , elektrikli aracınıza gelebilecek birçok riske karşı aracınızı teminat altına alır.

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası

AXA Sigorta’nın kapsamlı kasko ürünleriyle aracınızı tüm teminatlarla güvence altına almanın yanında, küçük onarım, tüm anlaşmalı servis ve tamirhanelerde orijinal parça avantajı ile tamir, tamir süresince ikame araç, yol yardım, kişisel asistan ile bilgi ve organizasyon hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası

Trafik sigortası, karayolu taşıtları için zorunludur ve amacı herhangi bir kaza durumunda "karşı tarafın" malına veya canına verilen hasarı kısmen veya tamamen karşılamaktır.

Artı Trafik Sigortası

Artı Trafik Sigortası

Artı Trafik Sigortasıyla, Zorunlu Trafik Sigortası'na ek olarak AXA Sigorta Acil Yardım Hizmeti, Ferdi Kaza Sigortası, İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası olmak üzere üç adet avantaja daha sahip olursunuz.

AXA GO

AXA GO

AXA GO, Türkiye’nin ilk ve tek kişiselleştirilmiş kasko sigortası ve sürüş deneyimi platformudur. Yeni nesil sigortacılık anlayışını benimseyerek nesnelerin interneti teknolojisi ile geliştirilmiş AXA GO cihazı sürüş davranışlarınızı belirler ve bu davranışlar sonucunda güvenli sürüş skorunuzu oluşturarak size AXA GO uygulaması üzerinden geri bildirim verir.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu