Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

11.01.2021
AXA Sigorta 2021’de de Sigorta 4.0 ile Büyümeye Devam Edecek
AXA Sigorta, Sigorta 4.0 stratejisinin olumlu sonuçlarını pandemi etkisinde geçen bu zor yılda da sürdürdü.
20.04.2020
AXA Sigorta ile EvdekiBakıcım Online Servisi Benzersiz Bir İş Ortaklığına İmza Attı
AXA Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü “Sağlığım Tamam”, artık EvdekiBakıcım’ın 20.000’den fazla bebek, çocuk, yaşlı, hasta bakıcı ve oyun ablası barındıran havuzundan aradıkları adaya ücretsiz ulaşma imkanı sunuyor.
15.09.2020
Sağlığım Tamam Sigortası ile Sağlığımız AXA Sigorta’ya Emanet
AXA Sigorta müşterilerinin sağlığı için bir süredir devam ettirdiği sağlık seferberliğini başlattığı yepyeni “Sağlığım Tamam” iletişim kampanyası ile daha da güçlendiriyor.
15.12.2020
AXA Sigorta’dan Maksimum Kasko ile AXA GO Avantajı
AXA Sigorta nesnelerin interneti teknolojisini kullandığı ürünü AXA GO ile kasko deneyimini kişiselleştiriyor. Güvenli sürüş puanı ile kasko müşterilerine avantajlı fiyatlar sunan AXA GO, Maksimum Kasko müşterilerine ücretsiz olarak sunuluyor.
18.12.2020
AXA Sigorta’dan Geleceğin Voleybolcularına Eğitim Bursu
AXA Sigorta Türkiye Voleybol Federasyonu ile 2018 yılından bu yana sürdürdüğü “Değerler Ortaklığı” çalışmalarına, TVF Spor Lisesi öğrencilerine sağladığı bursla devam ediyor.
03.12.2020
AXA Sigorta’dan Renault ve Dacia Araçlarına Özel Anlaşmalı Marka Kasko Sigortası
AXA Sigorta, Renault ve Dacia iş birliği kapsamında hayata geçirdiği kasko ürünü ile Marka Kasko’nun geniş imkanlarına ek olarak Renault ve Dacia sahiplerine yetkili servislerde marka standartlarında onarım taahhüdü veriyor.