Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

23.12.2021
AXA Sigorta’dan Ford Araç Sahiplerine Özel Hizmet: Sürüş Davranışlarınıza Göre Size Özel Kasko Deneyimi: AXAGO Akıllı F Kasko
Türkiye’de sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, akıllı teknolojileri ve müşteri deneyimini odağına alan Ford ile yaptığı iş birliği kapsamında AXAGO Akıllı F Kasko hizmetini hayata geçiriyor.
15.12.2021
AXA, 2021 GELECEK RİSKLERİ RAPORU’NU AÇIKLADI: İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ YİNE ZİRVEDE
AXA’nın her sene yayınladığı Gelecek Riskleri Raporu’nun 2021 edisyonunda geçtiğimiz sene “salgın ve bulaşıcı hastalıklar” sebebiyle ikinci sıraya gerileyen “iklim değişikliği” bu sene yeniden ilk sıraya yükseldi.
09.12.2021
AXA Sigorta, Big Bang Start-Up Challenge ile Girişimcilere Destek Oluyor
AXA Sigorta, İTÜ Çekirdek tarafından 2 Aralık’ta gerçekleştirilen, Türkiye’den en iyi girişimlerin yer aldığı Big Bang Start-Up Challenge’ta finale kalan iki girişime hibe desteği sağladı.
29.11.2021
AXA Sigorta’dan Geleceğin Uzay Teknolojilerini Şekillendiren Gençlere Destek
Türkiye’de sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, uzay teknolojilerinin gelişimine katkı sağlamak için iki yıldır ana sponsoru olduğu İTÜ Rover Takımı’na desteklerini sürdürüyor.
09.11.2021
AXA Sigorta, Online Tıbbi İkinci Görüş Hizmetini Hayata Geçiriyor
Yenilikçi yaklaşımı ve küresel bilgi birikimiyle sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, hastalıkların teşhis ve tedavi sürecinde ikinci bir tıbbi görüş desteği sağlayan Online Tıbbi İkinci Görüş Modülü’nü hizmete sunuyor.
01.11.2021
AXA Sigorta’dan Gençlere Özel Yepyeni Bir Sağlık Sigortası
AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile gençlere destek olan öncü atılımlarına bir yenisini ekleyen AXA Sigorta, gençlerin sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırmayı hedefliyor.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu