Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

25.10.2021
AXA Sigorta, ‘Sigorta 4X4’ Stratejisiyle Sektörün Geleceğine Yön Veriyor
Yenilikçi yaklaşımı ve küresel bilgi birikimiyle sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, 2018 yılında Sigorta 4.0 anlayışıyla dijitalleşen çehresini sürdürülebilir bakış açısıyla pekiştirerek ‘Sigorta 4X4’ stratejisini hayata geçiriyor.
01.10.2021
AXA Sigorta, Dünya için Hareket Et’in İkinci Yılında TURMEPA ile Güçlerini Birleştiriyor
AXA Sigorta, geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği ‘Dünya için Hareket Et’ projesinin ikinci yılında DenizTemiz Derneği/ TURMEPA ile iş birliği yapıyor.
30.09.2021
AXA Sigorta, Türkiye Espor Federasyonu’nun Hareketli Yaşam Sponsoru Oldu
Sağlıklı bireyler yetiştirme noktasında sporun önemine dikkat çeken ve sponsorlukları ile Türk sporunun önemli destekçilerinden olan AXA Sigorta, şimdi de Türkiye Espor Federasyonu’nun Hareketli Yaşam Sponsorluğu’nu üstlenerek fiziksel hareketliliğin önemi vurguluyor.
30.09.2021
AXA Sigorta’ya Dokuz Stevie Ödülü
AXA Sigorta, 9 Stevie Ödülüyle Uluslararası İş Dünyası’nda Başarısını Perçinledi
30.09.2021
AXA Sigorta İPG’yi İmzalayarak Çevre Konusundaki Taahhütlerini Güçlendirdi
Türkiye’de sigorta sektörünün öncülerinden olan AXA Sigorta, İş Dünyası Plastik Girişimi’ni (İPG) imzalayarak “plastik üretimini ve tüketimini azaltma, kullanımını önleme” konularında ilk imzacı sigorta şirketlerinden biri oldu.
30.09.2021
AXA Sigorta Türkiye’nin Efsane İsimlerini ‘Efsaneler’ Galasında Bir Araya Getirdi
Tuluhan Tekelioğlu tarafından AXA Sigorta’nın katkıları ile çekilen Efsaneler Belgeselinin Feriye Sarayı’nda gerçekleşen galası Ayşe Kulin, Cüneyt Arkın, Nevra Serezli, Ömer Özkan, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ve Süleyman Saim Tekcan katılımıyla gerçekleştirildi.