Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

25.11.2020
AXA Sigorta’nın İyi Yaşam Uygulaması AXAFit Yenilendi
AXA Sigorta sigortacılık işlemlerinin yanı sıra iyi yaşam önerilerine de odaklanan mobil uygulaması AXAFit’i yenilenen özellikleriyle AXA Sigortalılar ve iyi bir yaşam sürmek isteyen herkesin kullanımına sunuyor.
15.10.2020
AXA SİGORTA DAVID KOHEN KOLEKSİYONU İLE SİGORTACILIK TARİHİNİ SERGİLİYOR
AXA Sigorta yüzyılı aşkın süredir bu topraklarda sigortacılık yapan bir ailenin üçüncü kuşağını temsil eden David Kohen ile Sigortacılık Tarihinin İzleri adlı röportaj serisi gerçekleştirdi.
09.10.2020
AXA ACENTELERİYLE DİJİTAL ORTAMDA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR
AXA Sigorta geniş acente ağı ile pandemi döneminde mesafelerini ortadan kaldıran dijital toplantılarla bir araya gelmeye devam ediyor. Her yıl ekim ayında düzenlenen AXA Sigorta Acenteler Toplantısı bu yıl dijital ortamda 2000’in üzerinde acentenin katılımıyla gerçekleşti.
30.09.2020
AXA Sigorta, Kadının Güçlenmesi Prensipleri (WEPs) Sözleşmesi’ni İmzaladı
AXA Sigorta, Birleşmiş Milletler Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadının Güçlenmesi Kurumu ve Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi tarafından hazırlanan Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ni (Women's Empowerment Principles - WEPs) imzaladı.
15.09.2020
AXA Sigorta’nın Yeni Kampanyası Sağlığım Tamam Yayında
AXA Sigorta, Sağlığım Tamam iletişim kampanyası özelinde hazırlanan reklam filmleriyle sigortalılarına “Sevdikleriniz için yapacaklarınız bir yere kadar, gerisini AXA tamamlar” diyor.
20.08.2020
AXA Sigorta’dan Çalışanlarına Özel “Kendine İyi Bak” Programı
AXA Sigorta çalışanlarının bedensel, ruhsal ve zihinsel sağlıklarının dengelenmesine destek olmak amacıyla grup sağlık poliçelerine ek olarak “Kendine İyi Bak” Bütünsel Sağlık (Wellbeing) programını hayata geçirdi.