Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

05.04.2021
AXA’dan 5 Kişilik Grubunu Oluşturan Herkese “Sülale İndirimi”
AXA Sigorta, tamamlayıcı sağlık sigortasının sunduğu hizmetlerine ek olarak sigorta sahiplerinin 5 ile 20 kişi arasında grubunu oluşturanlar için %10 “Sülale İndirimi” fiyat avantajı sağlıyor.
05.04.2021
AXA, Stratejik Yolculuğunun Yeni Aşamasını Uygulamak Üzere Yaptığı Üst Düzey Liderlik Değişikliklerini Duyurdu
AXA, Aralık 2020’de sunduğu 2023 stratejik planı (Driving Progress) uygulamak üzere üst düzey yönetici ekibinde yaptığı değişiklikleri duyurdu.
22.02.2021
AXA SİGORTA PANDEMİDE DE EK HİZMETLERLE SİGORTALILARININ YANINDA
AXA Sigorta, uzaktan hasar tespiti, ücretsiz çekici hizmeti ile evden çıkmadan servislere araç transferi, dezenfeksiyon hizmeti gibi, salgın döneminde hayati önem taşıyan uygulamalarını müşterilerinin sosyal mesafe kurallarına uygun davranma çabasını desteklemek ve hasar kaynaklı karşılaşabilecekleri kalabalıklarla daha az temas etmesini sağlamak amacıyla hızla hayata geçirdi.
15.02.2021
AXA Bir Kez Daha Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi’nde
AXA bu yıl da toplumsal cinsiyet eşitliği taahhütleri konusunda kaydettiği ilerlemeyle Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi’ne (GEI) girdi.
08.02.2021
AXA Sigorta, İklim.co Çözümleri ile Müşteri Memnuniyetini Arttıracak
AXA Sigorta, iklim.co'nun hava durumu ve geçmiş veri hizmetleri sayesinde, müşteri deneyimini geliştirecek ve değerlendirme sürelerini 2 haftaya kadar kısaltarak doğruluk oranını artıracak.
25.01.2021
AXAClub Avantajlar Dünyası AXAFit’te!
AXA Sigorta, iyi yaşam mobil uygulaması AXAFit kullanıcılarına özel, sağlıklı yaşamdan ev bakımına, film keyfinden farklı lezzetlere kadar birçok alanda çeşitli marka iş birlikleri ile AXA müşterilerinin yanı sıra iyi bir yaşam sürmek isteyen herkes için AXAClub avantajları sağlıyor.