Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

13.08.2020
AXA Sigorta İnsanlığın Gelişimi Adına İnsanlar İçin Önemli Olanı Korumaya Devam Ediyor
Sigortacılık sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, yayınladığı Gelecek Riskleri Raporu’nun 2020 edisyonunda, dört yıldır liste başı olan “iklim değişikliği” konusunun yerine COVID-19 pandemisinin de etkisiyle “salgın ve bulaşıcı hastalıklar”ın ilk sıraya yerleştiğini açıklıyor. AXA, raporun izinde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.
28.07.2020
AXA Sigorta ve Nissan’dan NISKASKO ile aracınıza orijinal koruma
AXA Sigorta, Nissan ile hayata geçirdiği “Niskasko” anlaşması ile ürünü satın alan müşterilerine Nissan yetkili servislerinde ve Nissan standartlarında onarım taahhüttü veriyor.
21.07.2020
AXA için Sigorta Gelişime Hizmet Eden Bir Güç
Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınında sigortacılığın toplumsal ve ekonomik kalkınma için önemini bir kez daha anlaşıldığına dikkat çeken AXA, ‘insanlığın gelişimi adına insanlar için önemli olanı korumak’ amacı doğrultusunda çalışmaya devam edecek.
08.07.2020
AXA Sigorta Tüm Salgın Hastalıkları Teminat Altına Aldı
Dünyayı etkisi altına alan COVID-19’dan kaynaklanan tedavi giderlerini, salgının hemen başında istisna olarak sigorta kapsamına dahil eden AXA Sigorta, şimdi de gelecekte oluşabilecek tüm salgın hastalıkları kalıcı olarak teminat altına aldı. AXA Sigorta sağlık sigortası ürünü ile ayrıca tek kişilik özel oda, yemek gibi masrafları ve uygun durumlarda refakatçi giderlerini de karşılıyor.
02.07.2020
AXA Sigorta Gelecek Fakültesi İlk Mezunlarını Verdi
AXA Sigorta’nın dağıtım kanalını daha da güçlendirmek ve acentelerin yeni nesil üyelerini geleceğe hazırlamak amacıyla 2019 yılının Eylül ayında başlattığı Gelecek Fakültesi ilk mezunlarını verdi.
24.06.2020
AXA Sigorta Çalışanları İçin Güvenle Çalışabilecekleri Bir Ofis Ortamı Hazırlanıyor
Salgın döneminde hızlı bir şekilde aksiyon alarak evden çalışma modeline geçen AXA Sigorta, normalleşme süreci kapsamında çalışan sağlığı ve güvenliği için ofise dönüş planlamalarını profesyonellerle yürütüyor.