Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

30.09.2021
Türkiye’nin Efsane İsimleri AXA Sigorta Desteği İle Bir Araya Geldi
AXA Sigorta’nın katkıları ile Tuluhan Tekelioğlu tarafından çekilen ‘Efsaneler’ belgeseli Türkiye’nin yaşayan efsanelerini bir araya getiriyor.
30.09.2021
AXA, Bisikletçi Dostu Sigorta ile Bisikletçilerin Yanında
AXA Sigorta, Dünya için Hareket Et projesiyle paralel olarak insanları güvenle bisiklet sürmeye teşvik etmek amacıyla sektörde bir ilk olan Bisikletçi Dostu Sigorta’yı geliştirdi.
30.09.2021
AXA “AXA İLERLEME ENDEKSİ” İLE ÇEVRESEL ETKİSİNİ DAHA YAKINDAN ÖLÇÜMLÜYOR
Her sene “dünyanın en sürdürülebilir sigorta şirketleri” arasında gösterilen AXA, geçtiğimiz ay gerçekleşen hissedarlar toplantısında marka amacının faaliyetleri üzerindeki etkisini ölçmeyi ve artırmayı hedefleyen yeni ölçeği olan “AXA İlerleme Endeksi” ni (AXA For Progress Index) tanıttı.
30.09.2021
“Filenin Sultanları: Sebat” Belgeselinin Galası Yapıldı
AXA Sigorta ve Türkiye Voleybol Federasyonu’nun hayata geçirdiği ve Türkiye Kadın Milli Voleybol Takımı’nın olimpiyatlara uzanan başarı yolculuğu ve temsil ettiği değerleri anlatan ‘Filenin Sultanları: Sebat’ Belgeseli’nin galası Zorlu PSM’de yapıldı.
08.07.2021
AXA Sigorta Çalışmalarını AXA Avrupa Çatısı Altında Sürdürecek
AXA Grubu’nun organizasyon yapısını yeniden şekillendirerek ortaya koyduğu yönetim stratejisi doğrultusunda AXA Sigorta, CEO Yavuz Ölken liderliğinde AXA Avrupa CEO’su Antimo Perretta’ya bağlı olarak çalışmalarını sürdürecek.
27.05.2021
AXA Sigorta İTÜ Çekirdek’te Geleceği Şekillendiren Girişimlere Destek Veriyor
Sigorta sektörüne yenilikçi vizyonu, güçlü teknolojik altyapısı ve küresel bilgi birikimiyle öncülük eden AXA Sigorta, Türkiye’nin girişimcilik ve inovasyon üssü İTÜ ARI Teknokent ile iş birliği yaptı.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu