Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

18.05.2021
AXA Sigorta Gençlerle Birlikte İnsanlığın Gelişimi için Hareket Ediyor
AXA Sigorta “Gençlerle Birlikte Hareket Ediyoruz” mottosuyla gençleri desteklemek, yeni çalışmalar için onlara ilham vermek ve geleceği onlarla birlikte tasarlamak için bir süre önce hayata geçirdiği çalışmalarına tam hız devam ediyor.
19.04.2021
AXA’dan Sağlık Sigortalılarının Hayatını Kolaylaştıracak Yepyeni Bir Hizmet: AXA Bağımsız Yaşam Hattı
AXA Sigorta, özellikle pandemi ile birlikte dijitalleşen dünyada bağımsız yaşamayı desteklemek amacı ile AXA Bağımsız Yaşam Hattı’nı hayata geçirdi.
12.04.2021
AXA SİGORTA GREENBOX TEKNOLOJİSİ KULLANARAK ACENTELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
Pandemi ile birlikte hızla aksiyonlar alarak sigorta sektörünün ilk çevrimiçi acente toplantısını gerçekleştiren AXA Sigorta, Türkiye’nin dört bir yanındaki acenteleriyle şimdi de greenbox teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen sıra dışı bir etkinlik ile bir araya geldi.
05.04.2021
AXA’dan 5 Kişilik Grubunu Oluşturan Herkese “Sülale İndirimi”
AXA Sigorta, tamamlayıcı sağlık sigortasının sunduğu hizmetlerine ek olarak sigorta sahiplerinin 5 ile 20 kişi arasında grubunu oluşturanlar için %10 “Sülale İndirimi” fiyat avantajı sağlıyor.
05.04.2021
AXA, Stratejik Yolculuğunun Yeni Aşamasını Uygulamak Üzere Yaptığı Üst Düzey Liderlik Değişikliklerini Duyurdu
AXA, Aralık 2020’de sunduğu 2023 stratejik planı (Driving Progress) uygulamak üzere üst düzey yönetici ekibinde yaptığı değişiklikleri duyurdu.
22.02.2021
AXA SİGORTA PANDEMİDE DE EK HİZMETLERLE SİGORTALILARININ YANINDA
AXA Sigorta, uzaktan hasar tespiti, ücretsiz çekici hizmeti ile evden çıkmadan servislere araç transferi, dezenfeksiyon hizmeti gibi, salgın döneminde hayati önem taşıyan uygulamalarını müşterilerinin sosyal mesafe kurallarına uygun davranma çabasını desteklemek ve hasar kaynaklı karşılaşabilecekleri kalabalıklarla daha az temas etmesini sağlamak amacıyla hızla hayata geçirdi.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu