Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

16.04.2020
AXA Sigorta’dan Bir Ay Bedava Kampanyası
AXA Sigorta içinden geçtiğimiz bu zorlu dönemde sigortalılarına destek olmak amacıyla kasko ve konut poliçelerinin bir ayını karşılıyor ve yıllık primlerin bir aya karşılık gelen tutarını indirim olarak poliçelerine yansıtıyor. Üstelik dileyen sigortalılar taksitlerini bir ay erteleme fırsatından da yararlanabiliyor.
14.04.2020
AXA Sigorta’dan “AXA ile Evde Kal” Canlı Yayın Serisi
AXA Sigorta, evlerimizden çıkamadığımız bu dönemde en çok ihtiyaç duyduğumuz konulardan biri olan sağlıklı yaşam önerileri paylaşmak üzere alanında uzman isimlerle Instagram üzerinden canlı yayın serisi başlattı.
08.04.2020
AXA Sigorta Sektörün İlk Online Acente Toplantısı ile Kesintisiz İletişime Devam Ediyor
AXA Sigorta, acenteleri ve çalışanlarıyla bir araya geldiği buluşmalarını salgın gündemi nedeniyle dijital ortama taşıyan ilk sigorta şirketi oldu.
07.04.2020
AXA Sigorta Yerinde Cam Değişimi ve Ücretsiz Vale Çekici Hizmeti İle Sigortalılarının Hayatlarını Kolaylaştırıyor
Salgın döneminde müşterilerini evde kalmaya çağıran AXA Sigorta, sunduğu yerinde cam değişimi ve çekici ile ücretsiz vale hizmetleri ile müşterilerinin servise gitme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.
03.04.2020
AXA’dan COVID-19 Mücadelesine Destek
AXA, Dünya Sağlık Örgütü’nün pandemi olarak ilan ettiği COVID-19’a karşı yürütülen aşı çalışmalarına, teşhis tedavi çözümleri üzerinde çalışan ekiplere ve sağlık merkezlerinin bilgi paylaşım platformlarına destek veriyor.
30.03.2020
Doktorlara Soru Sormanın En Kolay Yolu AXAFit’te
AXA Sigorta, mobil uygulaması AXAFit’in içinde yer alan DoktorDerKi ile sigortalılarının hastaneye gitmeden sağlıklarıyla ilgili kafalarına takılan konularda alanında uzman doktorlara danışmasına imkân tanıyor.