Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

04.05.2020
AXA’dan Trafik Sigortası’nda Bir Ay Bedava Kampanyası
AXA Sigorta içinden geçtiğimiz bu zorlu dönemde sigortalılarına destek olmak amacıyla Zorunlu Trafik Sigortasında 1 ay bedava diyerek müşterilerinin yıllık primlerinin bir aya karşılık gelen tutarını indirim olarak poliçelerine yansıtıyor. Üstelik dileyen sigortalılar taksitlerini bir ay erteleme fırsatından da yararlanabiliyor.
21.04.2020
AXA SİGORTA: “TÜM YOLLAR İKLİM KRİZİNE ÇIKIYOR”
AXA Sigorta, 50. yıl dönümü “iklim hareketi” temasıyla gerçekleşen Dünya Günü’nde, iklim krizi ve dünyanın diğer önemli riskleri arasındaki bağlantıya dikkat çekiyor.
20.04.2020
AXA Sigorta EvdekiBakıcım İş Birliği ile Ebeveynlere Destek Oluyor
AXA Sigorta, evlerimizden çıkamadığımız bu dönemde bir yandan çalışıp bir yandan çocuklarının eğitimine destek olan ebeveynlerin yardımına koşuyor.
16.04.2020
AXA Sigorta’dan Bir Ay Bedava Kampanyası
AXA Sigorta içinden geçtiğimiz bu zorlu dönemde sigortalılarına destek olmak amacıyla kasko ve konut poliçelerinin bir ayını karşılıyor ve yıllık primlerin bir aya karşılık gelen tutarını indirim olarak poliçelerine yansıtıyor. Üstelik dileyen sigortalılar taksitlerini bir ay erteleme fırsatından da yararlanabiliyor.
14.04.2020
AXA Sigorta’dan “AXA ile Evde Kal” Canlı Yayın Serisi
AXA Sigorta, evlerimizden çıkamadığımız bu dönemde en çok ihtiyaç duyduğumuz konulardan biri olan sağlıklı yaşam önerileri paylaşmak üzere alanında uzman isimlerle Instagram üzerinden canlı yayın serisi başlattı.
08.04.2020
AXA Sigorta Sektörün İlk Online Acente Toplantısı ile Kesintisiz İletişime Devam Ediyor
AXA Sigorta, acenteleri ve çalışanlarıyla bir araya geldiği buluşmalarını salgın gündemi nedeniyle dijital ortama taşıyan ilk sigorta şirketi oldu.