Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

15.09.2020
Sağlığım Tamam Sigortası ile Sağlığımız AXA Sigorta’ya Emanet
AXA Sigorta müşterilerinin sağlığı için bir süredir devam ettirdiği sağlık seferberliğini başlattığı yepyeni “Sağlığım Tamam” iletişim kampanyası ile daha da güçlendiriyor.
15.12.2020
AXA Sigorta’dan Maksimum Kasko ile AXA GO Avantajı
AXA Sigorta nesnelerin interneti teknolojisini kullandığı ürünü AXA GO ile kasko deneyimini kişiselleştiriyor. Güvenli sürüş puanı ile kasko müşterilerine avantajlı fiyatlar sunan AXA GO, Maksimum Kasko müşterilerine ücretsiz olarak sunuluyor.
18.12.2020
AXA Sigorta’dan Geleceğin Voleybolcularına Eğitim Bursu
AXA Sigorta Türkiye Voleybol Federasyonu ile 2018 yılından bu yana sürdürdüğü “Değerler Ortaklığı” çalışmalarına, TVF Spor Lisesi öğrencilerine sağladığı bursla devam ediyor.
03.12.2020
AXA Sigorta’dan Renault ve Dacia Araçlarına Özel Anlaşmalı Marka Kasko Sigortası
AXA Sigorta, Renault ve Dacia iş birliği kapsamında hayata geçirdiği kasko ürünü ile Marka Kasko’nun geniş imkanlarına ek olarak Renault ve Dacia sahiplerine yetkili servislerde marka standartlarında onarım taahhüdü veriyor.
25.11.2020
AXA Sigorta’nın İyi Yaşam Uygulaması AXAFit Yenilendi
AXA Sigorta sigortacılık işlemlerinin yanı sıra iyi yaşam önerilerine de odaklanan mobil uygulaması AXAFit’i yenilenen özellikleriyle AXA Sigortalılar ve iyi bir yaşam sürmek isteyen herkesin kullanımına sunuyor.
15.10.2020
AXA SİGORTA DAVID KOHEN KOLEKSİYONU İLE SİGORTACILIK TARİHİNİ SERGİLİYOR
AXA Sigorta yüzyılı aşkın süredir bu topraklarda sigortacılık yapan bir ailenin üçüncü kuşağını temsil eden David Kohen ile Sigortacılık Tarihinin İzleri adlı röportaj serisi gerçekleştirdi.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu