Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

09.10.2020
AXA ACENTELERİYLE DİJİTAL ORTAMDA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR
AXA Sigorta geniş acente ağı ile pandemi döneminde mesafelerini ortadan kaldıran dijital toplantılarla bir araya gelmeye devam ediyor. Her yıl ekim ayında düzenlenen AXA Sigorta Acenteler Toplantısı bu yıl dijital ortamda 2000’in üzerinde acentenin katılımıyla gerçekleşti.
30.09.2020
AXA Sigorta, Kadının Güçlenmesi Prensipleri (WEPs) Sözleşmesi’ni İmzaladı
AXA Sigorta, Birleşmiş Milletler Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadının Güçlenmesi Kurumu ve Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi tarafından hazırlanan Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ni (Women's Empowerment Principles - WEPs) imzaladı.
15.09.2020
AXA Sigorta’nın Yeni Kampanyası Sağlığım Tamam Yayında
AXA Sigorta, Sağlığım Tamam iletişim kampanyası özelinde hazırlanan reklam filmleriyle sigortalılarına “Sevdikleriniz için yapacaklarınız bir yere kadar, gerisini AXA tamamlar” diyor.
20.08.2020
AXA Sigorta’dan Çalışanlarına Özel “Kendine İyi Bak” Programı
AXA Sigorta çalışanlarının bedensel, ruhsal ve zihinsel sağlıklarının dengelenmesine destek olmak amacıyla grup sağlık poliçelerine ek olarak “Kendine İyi Bak” Bütünsel Sağlık (Wellbeing) programını hayata geçirdi.
13.08.2020
AXA Sigorta İnsanlığın Gelişimi Adına İnsanlar İçin Önemli Olanı Korumaya Devam Ediyor
Sigortacılık sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, yayınladığı Gelecek Riskleri Raporu’nun 2020 edisyonunda, dört yıldır liste başı olan “iklim değişikliği” konusunun yerine COVID-19 pandemisinin de etkisiyle “salgın ve bulaşıcı hastalıklar”ın ilk sıraya yerleştiğini açıklıyor. AXA, raporun izinde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.
28.07.2020
AXA Sigorta ve Nissan’dan NISKASKO ile aracınıza orijinal koruma
AXA Sigorta, Nissan ile hayata geçirdiği “Niskasko” anlaşması ile ürünü satın alan müşterilerine Nissan yetkili servislerinde ve Nissan standartlarında onarım taahhüttü veriyor.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu