Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

21.07.2020
AXA için Sigorta Gelişime Hizmet Eden Bir Güç
Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınında sigortacılığın toplumsal ve ekonomik kalkınma için önemini bir kez daha anlaşıldığına dikkat çeken AXA, ‘insanlığın gelişimi adına insanlar için önemli olanı korumak’ amacı doğrultusunda çalışmaya devam edecek.
08.07.2020
AXA Sigorta Tüm Salgın Hastalıkları Teminat Altına Aldı
Dünyayı etkisi altına alan COVID-19’dan kaynaklanan tedavi giderlerini, salgının hemen başında istisna olarak sigorta kapsamına dahil eden AXA Sigorta, şimdi de gelecekte oluşabilecek tüm salgın hastalıkları kalıcı olarak teminat altına aldı. AXA Sigorta sağlık sigortası ürünü ile ayrıca tek kişilik özel oda, yemek gibi masrafları ve uygun durumlarda refakatçi giderlerini de karşılıyor.
02.07.2020
AXA Sigorta Gelecek Fakültesi İlk Mezunlarını Verdi
AXA Sigorta’nın dağıtım kanalını daha da güçlendirmek ve acentelerin yeni nesil üyelerini geleceğe hazırlamak amacıyla 2019 yılının Eylül ayında başlattığı Gelecek Fakültesi ilk mezunlarını verdi.
24.06.2020
AXA Sigorta Çalışanları İçin Güvenle Çalışabilecekleri Bir Ofis Ortamı Hazırlanıyor
Salgın döneminde hızlı bir şekilde aksiyon alarak evden çalışma modeline geçen AXA Sigorta, normalleşme süreci kapsamında çalışan sağlığı ve güvenliği için ofise dönüş planlamalarını profesyonellerle yürütüyor.
17.06.2020
AXA SİGORTA ACENTE BULUŞMALARI ÇEVRİMİÇİ OLARAK DEVAM EDİYOR
AXA Sigorta ikinci kez çevrimiçi olarak gerçekleştirdiği acente toplantısında, Türkiye’nin dört bir yanındaki acenteleriyle bir araya geldi. Toplantıda şirketin ilk yarıyıl performansı ve sektörel gelişmelerin yanı sıra yeni ürünler, gelecek planları ve yılsonu hedefleri de ele alındı
04.06.2020
AXA Sigorta, Aktif Yaşam Derneği ve WWF-Türkiye’den Ortak Proje: Dünya için Hareket Et
AXA Sigorta, Aktif Yaşam Derneği ve WWF-Türkiye iş birliğiyle hayata geçirdiği ve daha hareketli bir yaşam tarzının insan sağlığı için yarattığı değeri iklim krizi açısından dünyanın bağışıklığı için de yaratılabileceğine dikkat çekmeyi hedeflediği ‘Dünya için Hareket Et’ projesinin lansmanını yaptı.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu