Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

18.10.2019
AXA Sigorta'ya 5 Ödül Daha!
Dünya’nın en büyük sigorta şirketlerinden biri olan AXA, Sardis Awards’ta Ürün ve Hizmet İnovasyonu kategorisinde Altın, InstaChamp ödüllerinde birincilik ve uluslararası dijital pazarlama yarışmalarından biri olan W3 Awards’ta Yol Güvenliği ve Görsünler filmi ile üç ödüle layık görüldü.
09.10.2019
AXA’dan Bir İlk: Tutumlu Özel Sağlık Sigortası
AXA Sigorta, özel sağlık sigortasının sunduğu hizmetleri uygun fiyatlarla bir araya getiren yeni ürünü Tutumlu Özel Sağlık Sigortası ile sektörde fark yaratıyor. Tutumlu Özel Sağlık Sigortası ile AXA Sigortalılar yaygın ve kaliteli anlaşmalı kurum ağıyla SGK anlaşması şartı olmadan ve tutar limiti olmaksızın yatarak tedavi teminatından yararlanabiliyor.
03.10.2019
AXA Sigorta Efeler Ligi’nin Resmi İsim Sponsoru Oldu
Türk voleybolunun en önemli destekçilerinden AXA Sigorta, erkek voleybolunda dünyanın en üst ligleri arasında yer alan Efeler Ligi’ne isim sponsoru oldu.
24.09.2019
AXA Acentelerini “Dünya Dostu Acente” Hareketine Davet Ediyor
AXA Sigorta, iklim değişikliği ile mücadelede global olarak yürüttüğü projelerine şimdi de acentelerini dahil ediyor ve Dünya Dostu Acente programını hayata geçiriyor. Sektörde bir ilk olan program ile AXA, daha geniş bir ekosistemi iklim değişikliği gibi önemli bir konuda dönüşüme katkı sağlamak amacıyla destekliyor.
17.09.2019
AXA Sigorta’dan A Milli Erkek Voleybol Takımı’na Özel Marş
Voleybol Milli Takımlar Resmi Sponsoru AXA Sigorta, bu kez Filenin Efeleri için hazırlanan marşla 2019 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda mücadele eden A Milli Erkek Voleybol Takımı’na destek veriyor.
16.09.2019
İklim Değişikliğine Karşı Ormanlara Destek: AXA’dan TEMA Vakfı’na 25 Bin Fidan
AXA Sigorta, iklim değişikliğiyle mücadelenin en önemli unsurlarından olan ormanlık alanların artırılması için TEMA Vakfı’na 25 bin fidan bağışında bulundu.