Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

31.10.2018
AXA Mersin’deki Acenteleriyle Buluştu: AXA Sigorta’dan “Güçlü Bölge Stratejisi”
AXA Sigorta, bölgesel karar mekanizmalarını güçlendirme, müşteri memnuniyetini artırma ve kurumsal süreçleri hızlandırma amacıyla oluşturduğu “Güçlü Bölge” stratejisini Mersin’deki acentelerinin katılımıyla Mersin Divan Otel’de düzenlediği toplantıda paylaştı.
23.10.2018
AXA’nın “Milyonerler Kulübü” Lizbon’da Buluştu
AXA Sigorta yüksek üretim gerçekleştiren acentelerinin başarısını Lizbon’a düzenlediği 4 günlük “Milyonerler Kulübü” buluşmasında kutladı.
22.10.2018
AXA 10.Kez Dünyanın En Değerli Sigorta Markası!
AXA, Interbrand tarafından hazırlanan ve dünyanın değerli markalarının belirlediği rapora göre üst üste 10. kez dünyanın en değerli sigorta markası oldu.
28.09.2018
AXA Sigorta Kupa Voley’in Ana Sponsoru Oldu
AXA Sigorta sağlık ve esenliğe odaklanan çalışmaları kapsamında Türkiye Voleybol Federasyonu ile Kupa Voley turnuvasının 2018-2019 sezonu isim sponsorluğu için anlaştı. İmzalar 25 Eylül’de gerçekleştirilen törende atıldı.
14.09.2018
AXA’dan “Kıymetini kaybetmeden bilenlere” yeni reklam kampanyası
AXA Sigorta “Dert Varsa Derman AXA” çatısı altında “Kıymetini kaybetmeden bilenlere...” ithafen bir reklam kampanyası hazırladı. Sigorta yaptırmanın sahip olduklarımızın kıymetini bilmek anlamına geldiğine dikkat çeken kampanyanın ilk reklam filmi dijital mecralarda yayına girdi.
10.09.2018
AXA Bolu, Karabük, Bartın, Zonguldak ve Ereğli’deki acenteleriyle buluştu: AXA Sigorta’dan “Güçlü Bölge Stratejisi”
AXA Sigorta, bölgesel karar mekanizmalarını güçlendirme, müşteri memnuniyetini artırma ve kurumsal süreçleri hızlandırma amacıyla oluşturduğu “Güçlü Bölge” stratejisini Bolu, Karabük, Bartın, Zonguldak ve Ereğli’deki acentelerinin katılımıyla Bolu’da düzenlediği toplantıda paylaştı.