Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

21.05.2020
AXA Sigorta’dan “Doktor Danışma Hattı” Hizmeti
AXA Sigorta, “AXA Doktor Danışma Hattı” hizmeti ile tüm sağlık sigortası müşterilerine hastaneye gitmeden sağlıklarıyla ilgili endişe ettikleri tüm konularda danışma imkânı sağlıyor. 7/24 arayabilecekleri “Anında Doktora Sor”, randevu sistemi ile tüm branşlarda uzman doktorlara ulaşabilecekleri “Doktorla Görüntülü Görüş” ve her an doktora yazabilecekleri DoktorDerKi hizmetlerine ücretsiz olarak erişim sağlanıyor.
04.05.2020
AXA’dan Trafik Sigortası’nda Bir Ay Bedava Kampanyası
AXA Sigorta içinden geçtiğimiz bu zorlu dönemde sigortalılarına destek olmak amacıyla Zorunlu Trafik Sigortasında 1 ay bedava diyerek müşterilerinin yıllık primlerinin bir aya karşılık gelen tutarını indirim olarak poliçelerine yansıtıyor. Üstelik dileyen sigortalılar taksitlerini bir ay erteleme fırsatından da yararlanabiliyor.
21.04.2020
AXA SİGORTA: “TÜM YOLLAR İKLİM KRİZİNE ÇIKIYOR”
AXA Sigorta, 50. yıl dönümü “iklim hareketi” temasıyla gerçekleşen Dünya Günü’nde, iklim krizi ve dünyanın diğer önemli riskleri arasındaki bağlantıya dikkat çekiyor.
20.04.2020
AXA Sigorta EvdekiBakıcım İş Birliği ile Ebeveynlere Destek Oluyor
AXA Sigorta, evlerimizden çıkamadığımız bu dönemde bir yandan çalışıp bir yandan çocuklarının eğitimine destek olan ebeveynlerin yardımına koşuyor.
16.04.2020
AXA Sigorta’dan Bir Ay Bedava Kampanyası
AXA Sigorta içinden geçtiğimiz bu zorlu dönemde sigortalılarına destek olmak amacıyla kasko ve konut poliçelerinin bir ayını karşılıyor ve yıllık primlerin bir aya karşılık gelen tutarını indirim olarak poliçelerine yansıtıyor. Üstelik dileyen sigortalılar taksitlerini bir ay erteleme fırsatından da yararlanabiliyor.
14.04.2020
AXA Sigorta’dan “AXA ile Evde Kal” Canlı Yayın Serisi
AXA Sigorta, evlerimizden çıkamadığımız bu dönemde en çok ihtiyaç duyduğumuz konulardan biri olan sağlıklı yaşam önerileri paylaşmak üzere alanında uzman isimlerle Instagram üzerinden canlı yayın serisi başlattı.