Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

08.07.2021
AXA Sigorta Çalışmalarını AXA Avrupa Çatısı Altında Sürdürecek
AXA Grubu’nun organizasyon yapısını yeniden şekillendirerek ortaya koyduğu yönetim stratejisi doğrultusunda AXA Sigorta, CEO Yavuz Ölken liderliğinde AXA Avrupa CEO’su Antimo Perretta’ya bağlı olarak çalışmalarını sürdürecek.
27.05.2021
AXA Sigorta İTÜ Çekirdek’te Geleceği Şekillendiren Girişimlere Destek Veriyor
Sigorta sektörüne yenilikçi vizyonu, güçlü teknolojik altyapısı ve küresel bilgi birikimiyle öncülük eden AXA Sigorta, Türkiye’nin girişimcilik ve inovasyon üssü İTÜ ARI Teknokent ile iş birliği yaptı.
18.05.2021
AXA Sigorta Gençlerle Birlikte İnsanlığın Gelişimi için Hareket Ediyor
AXA Sigorta “Gençlerle Birlikte Hareket Ediyoruz” mottosuyla gençleri desteklemek, yeni çalışmalar için onlara ilham vermek ve geleceği onlarla birlikte tasarlamak için bir süre önce hayata geçirdiği çalışmalarına tam hız devam ediyor.
19.04.2021
AXA’dan Sağlık Sigortalılarının Hayatını Kolaylaştıracak Yepyeni Bir Hizmet: AXA Bağımsız Yaşam Hattı
AXA Sigorta, özellikle pandemi ile birlikte dijitalleşen dünyada bağımsız yaşamayı desteklemek amacı ile AXA Bağımsız Yaşam Hattı’nı hayata geçirdi.
12.04.2021
AXA SİGORTA GREENBOX TEKNOLOJİSİ KULLANARAK ACENTELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
Pandemi ile birlikte hızla aksiyonlar alarak sigorta sektörünün ilk çevrimiçi acente toplantısını gerçekleştiren AXA Sigorta, Türkiye’nin dört bir yanındaki acenteleriyle şimdi de greenbox teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen sıra dışı bir etkinlik ile bir araya geldi.
05.04.2021
AXA’dan 5 Kişilik Grubunu Oluşturan Herkese “Sülale İndirimi”
AXA Sigorta, tamamlayıcı sağlık sigortasının sunduğu hizmetlerine ek olarak sigorta sahiplerinin 5 ile 20 kişi arasında grubunu oluşturanlar için %10 “Sülale İndirimi” fiyat avantajı sağlıyor.