Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

11.03.2022
AXAFit’le Sağlıklı Beslenmek Elinde!
AXA Sigorta, iyi yaşam ve sigortacılık mobil uygulaması AXAFit’e özel olarak geliştirdiği Sağlıklı Beslenme Modülü ile herkesin sağlıklı bir yaşam sürmesine destek oluyor.
10.03.2022
AXA Sigorta, ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ dendiğinde Türkiye’de ilk akla gelen marka olmayı başardı
Küresel bilgi birikimi, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle Türkiye’de 130 yıldır sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, tamamlayıcı sağlık başta olmak üzere, pek çok alanda müşterilerinin güvenilir çözüm ortağı olmayı sürdürüyor.
25.02.2022
AXA Sigorta, Gelecek Fakültesi ile Sigorta Sektörüne Yön Veriyor
AXA Sigorta, 2019 yılında Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi iş birliğiyle başlattığı Gelecek Fakültesi eğitim programına bu yıl da devam ederek, çözüm ortağı olan acentelerinin gelişimine destek oluyor.
18.02.2022
Efsaneler Belgeseli beIN Iz Ekranlarında
AXA Sigorta’nın katkıları ile Tuluhan Tekelioğlu tarafından çekilen ve Ayşe Kulin, Cüneyt Arkın, Şenol Güneş gibi Türkiye’nin yaşayan efsanelerini bir araya getiren ‘Efsaneler’ belgeseli beIN Iz kanalında izleyicilerle buluşuyor.
15.02.2022
AXA Sigorta Üst Yönetimi’nde Bayrak Değişimi
130 yıldır Türkiye’de sigorta sektörüne yön veren AXA Sigorta’nın üst yönetim ekibinde bayrak değişimi gerçekleşiyor.
04.02.2022
Türkiye’nin En Köklü Sigorta Şirketi AXA Sigorta 130 Yaşında!
AXA’nın temellerini oluşturan “L’Union Sigorta Şirketi” ile 1892 yılında Türkiye’deki sigortacılık faaliyetlerine başlayan AXA Sigorta, “insanlığın gelişimi adına insanlar için değerli olanı koruma” misyonuyla 130 yıldır hem toplum hem de gezegen için değer yaratıyor.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu