Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

08.04.2020
AXA Sigorta Sektörün İlk Online Acente Toplantısı ile Kesintisiz İletişime Devam Ediyor
AXA Sigorta, acenteleri ve çalışanlarıyla bir araya geldiği buluşmalarını salgın gündemi nedeniyle dijital ortama taşıyan ilk sigorta şirketi oldu.
07.04.2020
AXA Sigorta Yerinde Cam Değişimi ve Ücretsiz Vale Çekici Hizmeti İle Sigortalılarının Hayatlarını Kolaylaştırıyor
Salgın döneminde müşterilerini evde kalmaya çağıran AXA Sigorta, sunduğu yerinde cam değişimi ve çekici ile ücretsiz vale hizmetleri ile müşterilerinin servise gitme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.
03.04.2020
AXA’dan COVID-19 Mücadelesine Destek
AXA, Dünya Sağlık Örgütü’nün pandemi olarak ilan ettiği COVID-19’a karşı yürütülen aşı çalışmalarına, teşhis tedavi çözümleri üzerinde çalışan ekiplere ve sağlık merkezlerinin bilgi paylaşım platformlarına destek veriyor.
30.03.2020
Doktorlara Soru Sormanın En Kolay Yolu AXAFit’te
AXA Sigorta, mobil uygulaması AXAFit’in içinde yer alan DoktorDerKi ile sigortalılarının hastaneye gitmeden sağlıklarıyla ilgili kafalarına takılan konularda alanında uzman doktorlara danışmasına imkân tanıyor.
11.03.2020
AXA’dan Sektörde Bir İlk: “Sülale İndirimi”
AXA Sigorta, tamamlayıcı sağlık sigortasının sunduğu hizmetlerine ek olarak sigorta sahiplerinin yakınları için %10 fiyat avantajı sağlayacak “Sülale İndirimi”ni hayata geçirdi.
09.03.2020
AXA Sigorta’dan Anlamlı Mesaj: Kadınlar güldükçe hepimiz güçlüyüz!
Filenin Sultanları’nın Tuzla Sahil Kulübü Kadın Futbol Takımı oyuncularına sürpriz ziyareti, AXA Sigorta tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için anlamlı bir mesaja dönüştürüldü.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu