Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

04.03.2020
TÜKETİCİLERE GÖRE SİGORTA SEKTÖRÜNDE EN TEKNOLOJİK MARKASI: AXA SİGORTA
AXA Sigorta, Tech Brands Turkey kapsamında Nielsen tarafından Türkiye temsili 12 ilde yapılan tüketici araştırmaları sonucunda “Sigorta Sektöründe En Teknolojik Marka” seçildi.
18.02.2020
Türkiye’de bir ilk!
AXA Sigorta, evcil hayvan sahipleri ile güvenilir bakıcıları pazar yeri modeliyle buluşturan Türkiye’nin yeni nesil pet platformu Petsurfer ile bir iş birliğine imza attı. Anlaşma kapsamında Putsurfer hizmetleri AXA’nın sigorta güvencesi ile sunuluyor.
21.01.2020
Sinema Sektörü AXA Güvencesi Altında
Yenilikçi ürünleriyle sigorta sektöründe fark yaratan AXA Sigorta, sinema sektörüne özel olarak geliştirdiği çözümlerle sinema eserlerinin prodüksiyonu esnasında meydana gelebilecek hasarları teminat altına alıyor.
25.01.2020
AXA’DAN FİLENİN SULTANLARINA BAŞARI PRİMİ VE OLİMPİYAT SİGORTASI
AXA Sigorta, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunlarına katılmaya hak kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımı adına Türkiye Voleybol Federasyonu’na 200 bin TL başarı primi verdi. Şirket ayrıca Tokyo Olimpiyat Oyunları’na hazırlanan Filenin Sultanları’nı hazırlık ve olimpiyat süreci boyunca 1.4 milyon TL’lik sigorta güvencesi altına alacağını açıkladı.
14.01.2020
Sigorta Sektörünün En İtibarlısı AXA Sigorta
Dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden biri olan AXA’nın Türkiye’deki faaliyetlerini yürüten AXA Sigorta, The One Awards Ödüllerinde sigorta kategorisinde birinciliğe layık görüldü.
06.01.2020
AXA’dan Dünya Dostu Sigortacılık
Dünyanın en büyük sigorta şirketi olan AXA, risk yönetimi konusundaki farkındalığın arttırılması için iklim değişikliği ile mücadele konusunda attığı adımlara bir yenisini daha ekleyerek “Dünya Dostu Sigortacılık” anlayışı ile “Dünya Dostu İşyerim” sigortasını hayata geçiriyor.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu