Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

17.01.2020
Sigorta Sektörünün En İtibarlısı AXA Sigorta
Dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden biri olan AXA’nın Türkiye’deki faaliyetlerini yürüten AXA Sigorta, The One Awards Ödüllerinde sigorta kategorisinde birinciliğe layık görüldü.
11.12.2019
AXA Sigorta Dijital Asistan ve Yerinde Cam Değişimi Hizmetleri ile Hasar Anında Müşterilerinin Yanında
Dijital dönüşümün sektördeki lideri olan AXA Sigorta, hasar ödeme sistemlerinde gerçekleştirdiği dijital entegrasyon ile Uzaktan Hasar Tespiti sistemini hayata geçirerek ödeme süreçlerini kısaltıyor.
14.11.2019
AXA Sigorta Marka ve Spor Zirvesi’nde Başarılı Sponsorluklarını Anlattı
AXA Sigorta Brand&Sport Summit’teki oturumunda Altınordu FK ve Voleybol Federasyonu ile gerçekleştirdiği “Değerler Ortaklığı” çalışmalarını sahneye taşıdı.

AXA Sigorta oturumlarında CEO Yavuz Ölken’e Türkiye Volebol Federasyonu Başkanı M.Akif Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar ve A Milli Erkek Voleybol Takımı Kaptanı...
07.11.2019
AXA’dan Dijital Asistan ile Hızlı Hasar Tespiti
Dijital dönüşümün sektördeki lideri olan AXA, hasar ödeme sistemlerinde gerçekleştirdiği dijital entegrasyon ile Uzaktan Hasar Tespiti sistemini hayata geçirerek ödeme süreçlerini iki günün altına düşürüyor.
18.10.2019
AXA Sigorta'ya 5 Ödül Daha!
Dünya’nın en büyük sigorta şirketlerinden biri olan AXA, Sardis Awards’ta Ürün ve Hizmet İnovasyonu kategorisinde Altın, InstaChamp ödüllerinde birincilik ve uluslararası dijital pazarlama yarışmalarından biri olan W3 Awards’ta Yol Güvenliği ve Görsünler filmi ile üç ödüle layık görüldü.
09.10.2019
AXA’dan Bir İlk: Tutumlu Özel Sağlık Sigortası
AXA Sigorta, özel sağlık sigortasının sunduğu hizmetleri uygun fiyatlarla bir araya getiren yeni ürünü Tutumlu Özel Sağlık Sigortası ile sektörde fark yaratıyor. Tutumlu Özel Sağlık Sigortası ile AXA Sigortalılar yaygın ve kaliteli anlaşmalı kurum ağıyla SGK anlaşması şartı olmadan ve tutar limiti olmaksızın yatarak tedavi teminatından yararlanabiliyor.