Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

10.09.2018
AXA Bolu, Karabük, Bartın, Zonguldak ve Ereğli’deki acenteleriyle buluştu: AXA Sigorta’dan “Güçlü Bölge Stratejisi”
AXA Sigorta, bölgesel karar mekanizmalarını güçlendirme, müşteri memnuniyetini artırma ve kurumsal süreçleri hızlandırma amacıyla oluşturduğu “Güçlü Bölge” stratejisini Bolu, Karabük, Bartın, Zonguldak ve Ereğli’deki acentelerinin katılımıyla Bolu’da düzenlediği toplantıda paylaştı.
23.08.2018
AXA Sigorta’ya Stevie Awards’dan Tam Yedi Ödül!
AXA Sigorta International Business Awards’da; iletişim kampanyası “Dert Varsa Derman AXA”, farkındalık kampanyaları “Görsünler” ve “Telefon Kazasına Son”a ek olarak yepyeni mobil uygulaması AXAFit ile toplam yedi ödüle layık görüldü.
17.08.2018
AXA Sigorta’dan Telefon Kazasına Son Reklam Filmi
AXA Sigorta hayata geçirdiği Telefon Kazasına Son kampanyası için dijital bir farkındalık filmi hazırladı. Yolculukların ve beraberinde trafik kazalarının artış gösterdiği bayram tatili dönemi öncesinde yayınlanan film ile sürüş esnasında mobil telefon kullanımının sakıncalarına dikkat çekilmesi hedefleniyor.
08.08.2018
AXA Sigorta’dan 2018’in ilk yarı yılında güçlü finansal sonuçlar ve 229 milyon TL kâr
AXA Sigorta hem hayat dışı hem de hayat ve emeklilik branşlarında başarılı bir performans sergileyerek yılın başında belirlediği hedefleri tutturdu.
07.08.2018
AXA Sigorta Güçlü Bölge Stratejisini Denizlili Acenteleri ile Paylaştı
AXA Sigorta, bölgesel karar mekanizmalarını güçlendirme, müşteri memnuniyetini artırma ve kurumsal süreçleri hızlandırma amacıyla oluşturduğu “Güçlü Bölge” stratejisini, Türkiye’nin dört bir yanındaki illerde gerçekleştirilen toplantılarda acenteleriyle paylaşıyor.
12.07.2018
AXA Acenteleri Telematik Teknolojisi ile Geliştirilen AXA GO için Buluştu
AXA Sigorta, Türkiye’nin ilk ve tek kişiselleştirilmiş kasko ürünü ve sürüş deneyimi AXA GO’nun pilot satışını gerçekleştiren acenteleriyle bir araya geldi.