Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

03.10.2019
AXA Sigorta Efeler Ligi’nin Resmi İsim Sponsoru Oldu
Türk voleybolunun en önemli destekçilerinden AXA Sigorta, erkek voleybolunda dünyanın en üst ligleri arasında yer alan Efeler Ligi’ne isim sponsoru oldu.
24.09.2019
AXA Acentelerini “Dünya Dostu Acente” Hareketine Davet Ediyor
AXA Sigorta, iklim değişikliği ile mücadelede global olarak yürüttüğü projelerine şimdi de acentelerini dahil ediyor ve Dünya Dostu Acente programını hayata geçiriyor. Sektörde bir ilk olan program ile AXA, daha geniş bir ekosistemi iklim değişikliği gibi önemli bir konuda dönüşüme katkı sağlamak amacıyla destekliyor.
17.09.2019
AXA Sigorta’dan A Milli Erkek Voleybol Takımı’na Özel Marş
Voleybol Milli Takımlar Resmi Sponsoru AXA Sigorta, bu kez Filenin Efeleri için hazırlanan marşla 2019 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda mücadele eden A Milli Erkek Voleybol Takımı’na destek veriyor.
16.09.2019
İklim Değişikliğine Karşı Ormanlara Destek: AXA’dan TEMA Vakfı’na 25 Bin Fidan
AXA Sigorta, iklim değişikliğiyle mücadelenin en önemli unsurlarından olan ormanlık alanların artırılması için TEMA Vakfı’na 25 bin fidan bağışında bulundu.
31.10.2018
AXA Mersin’deki Acenteleriyle Buluştu: AXA Sigorta’dan “Güçlü Bölge Stratejisi”
AXA Sigorta, bölgesel karar mekanizmalarını güçlendirme, müşteri memnuniyetini artırma ve kurumsal süreçleri hızlandırma amacıyla oluşturduğu “Güçlü Bölge” stratejisini Mersin’deki acentelerinin katılımıyla Mersin Divan Otel’de düzenlediği toplantıda paylaştı.
23.10.2018
AXA’nın “Milyonerler Kulübü” Lizbon’da Buluştu
AXA Sigorta yüksek üretim gerçekleştiren acentelerinin başarısını Lizbon’a düzenlediği 4 günlük “Milyonerler Kulübü” buluşmasında kutladı.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu