Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

22.10.2018
AXA 10.Kez Dünyanın En Değerli Sigorta Markası!
AXA, Interbrand tarafından hazırlanan ve dünyanın değerli markalarının belirlediği rapora göre üst üste 10. kez dünyanın en değerli sigorta markası oldu.
28.09.2018
AXA Sigorta Kupa Voley’in Ana Sponsoru Oldu
AXA Sigorta sağlık ve esenliğe odaklanan çalışmaları kapsamında Türkiye Voleybol Federasyonu ile Kupa Voley turnuvasının 2018-2019 sezonu isim sponsorluğu için anlaştı. İmzalar 25 Eylül’de gerçekleştirilen törende atıldı.
14.09.2018
AXA’dan “Kıymetini kaybetmeden bilenlere” yeni reklam kampanyası
AXA Sigorta “Dert Varsa Derman AXA” çatısı altında “Kıymetini kaybetmeden bilenlere...” ithafen bir reklam kampanyası hazırladı. Sigorta yaptırmanın sahip olduklarımızın kıymetini bilmek anlamına geldiğine dikkat çeken kampanyanın ilk reklam filmi dijital mecralarda yayına girdi.
10.09.2018
AXA Bolu, Karabük, Bartın, Zonguldak ve Ereğli’deki acenteleriyle buluştu: AXA Sigorta’dan “Güçlü Bölge Stratejisi”
AXA Sigorta, bölgesel karar mekanizmalarını güçlendirme, müşteri memnuniyetini artırma ve kurumsal süreçleri hızlandırma amacıyla oluşturduğu “Güçlü Bölge” stratejisini Bolu, Karabük, Bartın, Zonguldak ve Ereğli’deki acentelerinin katılımıyla Bolu’da düzenlediği toplantıda paylaştı.
23.08.2018
AXA Sigorta’ya Stevie Awards’dan Tam Yedi Ödül!
AXA Sigorta International Business Awards’da; iletişim kampanyası “Dert Varsa Derman AXA”, farkındalık kampanyaları “Görsünler” ve “Telefon Kazasına Son”a ek olarak yepyeni mobil uygulaması AXAFit ile toplam yedi ödüle layık görüldü.
17.08.2018
AXA Sigorta’dan Telefon Kazasına Son Reklam Filmi
AXA Sigorta hayata geçirdiği Telefon Kazasına Son kampanyası için dijital bir farkındalık filmi hazırladı. Yolculukların ve beraberinde trafik kazalarının artış gösterdiği bayram tatili dönemi öncesinde yayınlanan film ile sürüş esnasında mobil telefon kullanımının sakıncalarına dikkat çekilmesi hedefleniyor.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu