Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

08.08.2018
AXA Sigorta’dan 2018’in ilk yarı yılında güçlü finansal sonuçlar ve 229 milyon TL kâr
AXA Sigorta hem hayat dışı hem de hayat ve emeklilik branşlarında başarılı bir performans sergileyerek yılın başında belirlediği hedefleri tutturdu.
07.08.2018
AXA Sigorta Güçlü Bölge Stratejisini Denizlili Acenteleri ile Paylaştı
AXA Sigorta, bölgesel karar mekanizmalarını güçlendirme, müşteri memnuniyetini artırma ve kurumsal süreçleri hızlandırma amacıyla oluşturduğu “Güçlü Bölge” stratejisini, Türkiye’nin dört bir yanındaki illerde gerçekleştirilen toplantılarda acenteleriyle paylaşıyor.
12.07.2018
AXA Acenteleri Telematik Teknolojisi ile Geliştirilen AXA GO için Buluştu
AXA Sigorta, Türkiye’nin ilk ve tek kişiselleştirilmiş kasko ürünü ve sürüş deneyimi AXA GO’nun pilot satışını gerçekleştiren acenteleriyle bir araya geldi.
10.07.2018
AXABot’tan sorulara anında yanıt!
AXA Sigorta’nın yeni uygulaması AXABot, müşterilerine poliçe teklifinden hasar bilgisi sorgulamaya kadar pek çok işlemlerini Facebook Messenger üzerinden yapma imkanı veriyor.
08.07.2018
AXA Acenteleri, Google Premier Partners Projesi ile Hızla Dijitalleşiyor
AXA 4.0 vizyonuyla sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, dijital dönüşümünde acentelerini de yeni işbirlikleri ve projelerle desteklemeye devam ediyor.
04.07.2018
AXA Sigorta İklim değişikliğine karşı parametrik ürünlerle koruyor
Etkileri her geçen gün daha fazla hissedilen iklim değişikliğine karşı AXA Sigorta müşterilerini parametrik ürünlerle korumaya ve desteklemeye devam ediyor. Geniş bir coğrafyada farklı iklimlere ev sahipliği yapan Türkiye’de 2016 yılından bu yana AXA sigorta güvencesiyle sunulan parametrik ürünler; özellikle enerji, yiyecek-içecek ve inşaat sektörlerinden...
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu