Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Tüm Akrabalarınızın ve Sevdiklerinizin Sağlığı Güvende

Sülaleniz ve sevdikleriniz için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası şimdi %10 indirimle!

Sülale İndirimi

Siz de tüm akrabalarınızı ve akraba gibi hissettiğiniz tüm sevdiklerinizi halaya toplar gibi AXA Sağlığım Tamam Sigortası ile AXA Sigorta’da toplayın; sülale boyu tamamlayıcı sağlık sigortanızı %10 sülale indirimiyle yaptırın!

 

Türkiye’de ilk defa sadece sizin ya da çekirdek ailenizin sağlığı değil; tüm sülalenizin sağlığı %10 indirimle AXA Sigorta güvencesi altına alınıyor.

Sülale İndirimi Nedir?

Sülale indirimi kalabalık aileleri ve sevdiklerinizi AXA Sigorta güvencesi altına alabilmeniz için süreli olarak AXA Sigorta acentelerinde geçerli olan %10 indirimdir.

Sülale indirimiyle sevdiklerinizle birlikte AXA Sigorta güvencesiyle en geniş hastane ağından yaralanabilirsiniz. Kalabalık aileniz ve sevdiklerinizle birlikte AXA Sigorta acentelerine gelin; ister sadece yatarak ister yatarak ve ayakta tedavilerinizin hepsini kapsayan Sağlığım Tamam sigortanızı çok uygun fiyatlarla seçin. Yatarak tedavilerde herhangi bir limit olmaksızın, ayakta tedavilerde ise yılda 10 vakaya kadar özel hastanelerde ücret ödemeden tedavi olun.

Neden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sülale Paketini Almalıyım?

Tamamlayıcı sağlık sigortasını sadece kendiniz için değil sevdiklerinizle bir grup olarak almanız durumunda hem siz hem de sevdikleriniz indirim avantajı kazanır. Böylece zaten hali hazırda uygun fiyatlarla sahip olacağınız tamamlayıcı sağlık sigortasına %10 ek indirimle çevrenizin de haberdar olmasını sağlayıp onların sağlıklarını da AXA Sigorta güvencesi altına alabilirsiniz.

Sülale Paketi Hangi Güvenceleri Kapsar?

Sülale kampanyası sizin bireysel tamamlayıcı sağlık sigortanızı indirimli almanızı sağlayan bir kampanyadır. Ürün özellikleri ve teminatlar Sağlığım Tamam tamamlayıcı sigortasıyla aynı olup detaylar için Sağlığım Tamam sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kimler Sülale İndiriminden Yararlanabilir?

Sülale indiriminden en az 5 en fazla 20 yakınınızla birlikte yararlanabilirsiniz. AXA Sigorta acentelerine gelerek TC numaranızla yakınlarınıza referans olarak onların da indirimden yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Sülale indiriminden yararlanmasını istediğiniz yakınlarınız 30 gün içinde %10 indirimle AXA Sigorta'dan Sağlığım Tamam Sigortası alarak tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilir.

Sülale İndiriminden Sadece Akrabalar Mı Yararlanabilir?

Hayır, tüm akrabalarınızın yanı sıra akraba gibi hissettiğiniz herkesin faydalanması için referans olabilirsiniz.

TSS Sülale İndirimini Nasıl Alabilirim?

Siz ve sevdikleriniz AXA Sigorta'dan tamamlayıcı sağlık sigortasına sülale indirimiyle sahip olmak isterseniz size en yakın AXA Sigorta acentesine giderek %10 indirimle tamamlayıcı sağlık sigortanızı yaptırabilirsiniz. Sizin referansınıza gruba eklenecek sevdiklerinizin 30 gün içerisinde gruba eklenmesi gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanya 2022 Mart sonuna kadar geçerlidir.

Sülale Paketi Kapsamında Kaç Kişi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaptırabilir?

Kampanyadan en az 5 kişi en fazla 20 kişi olarak yararlanabilirsiniz.

Sülale Paketine sonradan birini ekleyebilir miyim?

Gruba sonradan eklenecek kişiler 2022 Mart sonuna kadar tamamlanmalıdır.

Şu an AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibiyim, bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

Kampanyadan yeni müşteriler yararlanabilir.

Ayakta tedavi kapsamında, ne kadar katkı payı öderim?

Ayakta tedavilerde sadece devlete ödenen zorunlu 15TL SGK payı alınır.

Size en yakın acenteyi öğrenmek için tıklayın.