AXA HAYAT EMEKLİLİK’İN EMEKLİ HAYATI WEB SİTESİNE ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLÜ

AXA HAYAT EMEKLİLİK, İnteraktif Medya Ödülleri (Interactive Media Awards) kapsamında “Emekli hayatı” web sitesi ile ödüle layık görüldü. Şirket, sosyal medya ajansı Voden ile gerçekleştirdiği http://www.emeklihayati.com/ web sitesi ile finansal hizmetler kategorisinde “Üstün Başarı” ödülü kazandı.

İnteraktif Medya Konseyi (Interactive Media Council) tarafından dünyadaki en iyi uygulamaları belirlemek amacıyla düzenlenen İnteraktif Medya Ödülleri kapsamında e-ticaret, eğitim, finans, otomotiv, enerji, sağlık, seyahat, eğlence, sağlık, habercilik gibi pek çok farklı kategoride web siteleri çalışmaları ödüllendiriliyor. Bu yıl 9.su düzenlenen Uluslararası İnteraktif Medya Ödülleri’ne finansal hizmetler kategorisinde 158 başvuru yapıldı. AXA HAYAT EMEKLİLİK, http://www.emeklihayati.com/ sitesi ile 500 puan üzerinden 476 puan elde ederek “Üstün Başarı” ödülü kazandı.

AXA HAYAT EMEKLİLİK, bireysel emeklilik ürünü ile ilgili yaptığı reklam kampanyasında tüketicilerin, birikim yapmazlarsa, yaşayabilecekleri zorluklara dikkat çekerek %25 devlet katkısından da haberdar olmalarını amaçlıyor. Ürünü sosyal medyada eğlenceli viral bir kampanya ile destekleyerek bugünden birikim yapmanın önemine vurgu yapıyor. Kampanya kapsamında hazırlanan mikro site, Twitter ile entegre olarak çalışıyor ve emeklilik hayalleri ile ilgili ilgi çekici videolar içeriyor.

 

Tüm Bültenler