Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Basın Bültenleri

30.05.2017
AXA SİGORTA'YA "SAĞLIĞIM TAMAM SİGORTASI" İLE EFFIE ÖDÜLÜ!
AXA Sigorta'nın "Sağlığım Tamam Sigortası" reklam filmiyle sigorta ve finansal hizmetler kategorisinde Effie ödülüne layık görüldü.
08.05.2017
AXA SİGORTA ÇALIŞANLARININ SAĞLIĞINA DA ÖNEM VERİYOR
AXA Sigorta, müşterilerine sunduğu çözümlerin yanı sıra çalışanlarının sağlığı için de fark yaratan adımlar atmaya devam ediyor.
07.04.2017
AXA SİGORTA CEO’SU GUILLAUME LEJEUNE BÖLGE TOPLANTILARINDA ÜNLÜ EKONOMİST EMRE ALKİN’I AĞIRLADI
Acentelerinin ekonomik konjonktüre daha iyi hakim olmalarını ve müşterilerine birer sigorta danışmanı olarak hizmet vermelerini hedefleyen Axa Sigorta, gündem değerlendirmelerinin yapıldığı ve sektör hakkında güncel bilgilerin paylaşıldığı bölge toplantılarını Mart ayında tamamladı.
06.04.2016
AXA Sigorta 4.0 vizyonunu acentelerine anlatmak için yolda
AXA Sigorta’nın Türkiye’nin dört bir yanındaki acenteleriyle bir araya geldiği geleneksel bölge toplantıları, “Endüstri 4.0 ve Sigorta 4.0” temasıyla başladı.
05.04.2017
En yenilikçi ve en çok tercih edilen sigorta markası: AXA!
Bağımsız araştırma şirketi TNS’in, Türkiye’de gerçekleştirdiği marka tercih araştırmasında “Marka farkındalığı”, “Değerlendirme eğilimi” ve “Tercih etme” kategorilerinde AXA Sigorta birinci oldu.
05.04.2017
"AXA SAĞLIĞIM" UYGULAMASININ BİR ELİNDE ALTI MARİFET
Axa Sigorta, müşterilerinin kullanımına sunduğu “Axa Sağlığım” mobil uygulaması ile müşterilerin uygulama üzerinden randevu almalarını sağlarken, müşterilere kişiselleştirilebilen yeni özellikler sunuyor.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu