Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA Tüm Kalplerde

Şirketin stratejik olarak üstünde durduğu Kurumsal Sorumluluk Faaliyetlerini aktif katılım ile uygulayan ve bu yaklaşımı sahiplenerek topluma fayda sağlayan AXA Sigorta çalışanlardından oluşan Kurumsal Sorumluluk Grubu.


SPOR

Altınordu

Daha iyi bir yaşam için sporu destekliyor ve sigorta sponsoru olarak Türkiye’nin Altınordu’sunu AXA Sigorta güvencesi altına alıyoruz. Vizyonları futbolcu yetiştirmenin çok ötesine geçen, ‘’iyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu’’ diyerek en önce iyi vatandaş ve birey olmanın önemini vurgulayan Altınordu’nun değerler ortağı olarak; bu değerleri gelecek nesillere taşımasına yardımcı olmak istiyoruz.

Kupa Voley

Türk Sporunu Hem Kulüpler Hem Milli Takımlar Düzeyinde En Başarılı Temsil Eden Branş Olan Türk Voleybolu’nun Destekçisiyiz.


EĞİTİM

Mardin Sivrice Dream

Mardin, Midyat, Sivrice Köyü çocuklarını tüm zorluklara ve olanaksızlıklara rağmen birçok hayali gerçekleştirmeye çalışıyor. “Sivrice Dream” ismini verdikleri takımları ile birçok başarıya imza atan bu çocuklara AXA Sigorta olarak destek olduk.

Sigortacılığı Çocuklara Anlatmak

Çocukken "Büyüyünce ne olacaksın?" sorusuyla karşılaştığınızda hiç "Sigortacı olacağım" demiş miydiniz? Büyük ihtimalle hayır. Günümüzde de çocuklar bu mesleğe pek aşina değil. Macera dolu ve heyecan verici hayatları olan, kahramanlık duygusunu destekleyen, bilgili, gözde meslekler onlara daha cazip geliyor. Peki neden "Sigortacılık" da bu cazip mesleklerden den biri olmasın? Yazının devamı için lütfen tıklayın.

Muğla Beyond Dreams

Mardin’de başlattığımız desteği Muğla Ören Ortaokulu için yapmaya devam ediyoruz. Muğla Ören Ortaokulu’nun “Bilim Kahramanları Proje” sponsorluğunu AXA Sigorta olarak üstlendik. Kardeşlerimizi desteklemek amaçlı proje kayıt ücreti, tema seti, proje masası gibi konularda katkılarımızı sunmaya devam ediyoruz.

TEV

AXA Akademi bünyesinde gerçekleştirilen eğitimlerde Acentelerimizden alınan katılım payı Türk Eğitim Vakfı’na (TEV) bağış olarak gönderilmiş ve bağış tutarı öğrenci bursları ile Türkiye’nin gelecek nesillerinin gelişimine katkı sağlanmıştır.


Okul Yardımları

Mardin Sivrice Okulu

Mardin Sivrice Okulu’nun bütün boş duvarlarına “Fen ve Matematik Sokağı” konseptli resimler ile kaplama yaptırdık. Bu desteğin ardından çocukların hem derslerine hem de proje çalışmalarına yardımcı olması amacı ile printer, zeka geliştiren oyuncaklar hediye ettik.

Üsküdar Selami Ali Ortaokulu

AXA Sigorta çalışanları olarak Üsküdar Selami Ali Ortaokulu’nu ziyaret ettik ve atıl kalan bir sınıfına kütüphane kurduk.


SOSYAL BİLİNÇLENDİRME

Yol Güvenliği

Yol güvenliği, bulunduğu her coğrafyada “insanların daha iyi bir yaşam sürmelerine katkıda bulunma” misyonuyla insan sağlığından iklim değişikliğine kadar pek çok alanda insanların yaşam kalitelerini artıracak çalışmalar gerçekleştiren AXA olarak odağımızda yer alıyor.


ÇEŞİTLİLİK VE DÂHİL OLMA

Heforshe

Kadın erkek eşitliğine dikkat çeken ve tüm dünyada destek gören bir #heforshe farkındalık hareketine AXA Sigorta ve Tüm AXA Grup olarak bizlerde destek verdik.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu