Covid-19 salgını sebebiyle içerisinden geçtiğimiz bu dönemde, her zaman olduğu gibi sizlerin yanında olmaya devam ediyor ve gerçek bir çözüm ortağı olma hedefiyle hayatınızı kolaylaştırmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.


Kasko ve Konut ürünlerimizde siz güvenle evde kalın diye poliçelerinizin 1 ayını biz karşılıyoruz! AXA Sigorta olarak konut ve kasko yıllık primlerinin 1 aya karşılık gelen tutarını indirim olarak poliçenize yansıtıyoruz ve Bahar Fırsatlarımız kapsamında “1 Ay Bedava” diyoruz!

Üstelik 1 ay bedava kampanyasından anlaşmalı kredi kartları ile yararlanırsanız ödemelerin ilk taksiti de 1 ay sonra başlıyor!

Anlaşmalı bankalarımıza ait kredi kartları ile gerçekleştireceğiniz taksit ödemelerinde "1 Ay Taksit Erteleme" avantajı sunuyor ve ilk ödemenizi bir sonraki ay başlatıyoruz.

Anlaşmalı banka ve kredi kartları:

GARANTİ BANKASI A.Ş. (Bonuscard)
AKBANK T.A.Ş. (Axess)
T. İŞ BANKASI A.Ş. (Maximum Card)
YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş. (World Card)
QNB FİNANSBANK A.Ş. (Cardfinans)
T.EKONOMİ BANKASI A.Ş. (Bonuscard)
DENİZBANK A.Ş. (Bonuscard)
T.FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş. (Bonuscard)

Her nekadar evde olsak da bahar coşkusunu AXA Sigorta’dan Bahar Fırsatları ile yaşayabilir; fark yaratan teminatlar sunan Konut ve Kasko Sigortası ile değerlerinizi AXA güvencesine alabilirsiniz.

15 Nisan - 31 Temmuz tarihleri arasında geçerli olan kampanyamızla ilgili detaylı bilgiyi web sitemizden veya acentelerimizden öğrenebilirsiniz.

Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı günler dileriz.

 #AXAileEvdeKal #AXAileGüvenleKal

1 Ay Bedava indirimi; kasko ürününde kasko ana teminat primi üzerinden, konutta ise deprem dışındaki teminatlara ait primler üzerinden uygulanır.

Kasko Sigortası Teklifi Alın   Konut Sigortası Teklifi Alın