AXA SİGORTA ACENTELERİNİ DİJİTAL GELECEĞE HAZIRLIYOR

Dijital dünyadaki çalışmalarını sürdüren AXA SİGORTA bir ilki daha gerçekleştiriyor. Şirket, sosyal medya hesaplarında konumlandırdığı marka kimliğinin ardından acentelerinin de dijital dünyada konumlanmaları için yeni bir program sunuyor.

AXA SİGORTA, Türkiye’de bu konuda önemli tecrübesi olan Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM) iş birliği ile “keep calm/get digital” sloganını kullanarak Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Sertifika Programı’nı acentelerinin katılımına açtı. Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama uygulamalarına yönelik olarak hazırlanan bu özel programda acentelerin dijital dünya ile olan entegrasyonlarının bilinçli bir biçimde gelişmesi sağlanarak, dijital ve sosyal mecralarda varlıklarını ve başarılarını sürdürmeleri amaçlanıyor. Gerek akademi gerekse sektör tecrübeli eğitimcilerin ders verdiği program kapsamında acentelerin mevcut ihtiyaçlarına göre farklı sürelerde iki farklı program gerçekleştiriliyor. İçeriği tamamen acente satış kanalının dijital dünyadaki mevcudiyetinin profesyonel bir yapıya kavuşturulması için gerekli adımlardan oluşturulan program ile katılımcıların somut kazanımlar sağlanması hedefleniyor.

Katılımcı profili ve ihtiyaçlarına göre farklı sürelerde kurgulanan programda acentelerin eğitimler esnasında edinecekleri bilgi ve becerileri, eğitimler tamamlandığında mevcut işlerinde doğrudan kullanabilmeleri ana amaç olarak belirlenmiş durumda.

AXA SİGORTA, temellerini attığı ve öncüsü olduğu bu program ile uzun vadede tüm acentelerinin dijital pazarda yer edinmesini sağlamayı hedefliyor.

 

Tüm Bültenler