Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA Doktor Danışma Hattı

AXA Sigorta olarak daima ihtiyaçlarınıza cevap veren ürün ve hizmetler geliştirmeye devam ediyor; her koşulda sizin ve sevdiklerinizin yanında olmak için çalışıyoruz.

Pandemi süreciyle birlikte insan sağlığının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördüğümüz bu günlerde, siz değerli müşterimize özel bir ayrıcalık daha sunuyoruz.

Günümüz teknolojisinin tüm özellikleriyle donatılan danışma hizmetimizde, tercihinize göre yazılı, sesli veya görüntülü danışma imkanı sağlıyoruz.

AXAFit uygulaması veya 0850 250 99 99 müşteri hizmetleri numarası üzerinden “Doktorla Görüş” bölümümüz ile 7/24 doktorları arayabilir, “Doktorla Görüntülü Konuş” bölümümüzdeki randevu sistemi ile tüm branşlardaki uzman doktorlarla görüntülü görüşülebilir ve AXAFit uygulaması içerisindeki “Doktora Yaz”  uygulaması ile her an uzman doktor ve sağlık profesyonelleri ile mesajlaşabilirsiniz.

0850 250 99 99 numaralı hattımızdan veya AXAFit uygulamamızdan hizmet veren AXA Doktor Danışma Hattı’nı siz de dilediğiniz zaman arayabilir, sağlığınızla ilgili konuları danışabilirsiniz.


AXA Doktor Danışma Hattı – Tüm Branşlarda Uzman Doktorlar ile Görüntülü Görüşme için Randevu Bilgileri:

- AXAFit uygulamasından veya 0850 250 99 99 numaralı hattan doktorlarımıza ulaşabilirsiniz.

- Randevu talepleriniz hafta içi 09:00 – 17:30 saatleri arasında oluşturulurken, doktor görüşmeleriniz hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç olmak üzere 09:00 – 18:00 saatleri arasında yazılı, sesli veya görüntülü olarak yapabilirsiniz.

- Gün içinde saat 16:00’a kadar yapacağınız talepler aynı gün değerlendirilirken, 16:00’dan sonraki taleplerinizin bir sonraki gün işleme alınacağını bilmenizi isteriz.

- Oluşturduğunuz randevular SMS yoluyla sizlere iletilecektir.


Eğer sağlık sigortanız yoksa siz de AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak Türkiye’deki en geniş özel hastane ağından ücretsiz yararlanırken, AXA Doktor Danışma Hattı, ücretsiz check-up, diş paketi ve psikolojik danışmanlık gibi ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Size özel sağlık sigortası teklifimizi almak için tıklayın.

AXAFit’i indirmek için tıklayın.

Sağlıklı günler dileriz.

 

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu