Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hopi’den Seyahat Sağlık’ta %5 Paracık kazanın!

Nasıl Çalışır?

Hopi üyesinin, www.axasigorta.com.tr’den ve AXA Sigorta acentelerinden Hopi kimliğini tanıtarak yapacağı satın alımlarda geçerlidir. Kampanya süresince AXA Sigorta Yurtdışı Seyahat Sağlık Ürünlerinde poliçe priminin %5’i kadar Paracık kazanımı olacaktır. Kampanya kapsamında Paracık kullanarak ödeme yapılamamaktadır.

Katılım şartları nelerdir?

  • Poliçe kabulünde AXA Sigorta risk kabul şartları geçerlidir.
  • Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Hopi ve AXA Sigorta, kampanya koşullarını, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Paracık kazanılabilmesi için poliçenin kredi kartı ile ödenmesi gerekmektedir.
  • Bu kampanyadan, bir Hopili en fazla 1 defa faydalanabilir.

Poliçe iadesinde ne olur?

Kampanya kapsamında satın alınan poliçede prim iadesi olması durumunda HOPİ Programı’ndan kazanılan Paracık tutarları (eğer varsa) iadeye konu prim tutarının toplam prime oranı doğrultusunda müşteriden iade alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi mevcut ise öncelikle o Paracıklar’ından, aksi halde iade olunacak poliçe primi tutarından mahsup edilerek yapılır.

Paracık nasıl kullanılır?

Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Uygulama indirimi kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.