Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Gelecek İçin Hazırız

Gelecek İçin Hazırız

AXA Sigorta olarak bizler, insanları daha iyi bir yaşam için güçlendirmek amacıyla çalışıyoruz. Bu amacımız doğrultusunda hem paydaşlarımız hem de çalışanlarımız için sadece hasar ya da maaş ödeyen bir firma olmaktan öteye geçip onlarla ortaklık kurma vizyonuyla hareket ediyor ve tüm süreçlerimizin merkezine önce “İnsanı” koyuyoruz.

Bu bakış açımızla yürüttüğümüz tüm İnsan Kaynakları süreçlerimizin temelinde de Yetenek Yönetimi yer alıyor. Yetenek Yönetimi süreçlerimizle amacımız öncelikle AXA Sigorta’nın bugünkü ve gelecekteki insan kaynağını ve organizasyonel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde mevcut çalışanlarımızın performanslarını, potansiyellerini ve beklentilerini doğru bir şekilde tespit edebilmek ve bu tespitler doğrultusunda da onların kariyer gelişimlerini desteklemektir. Çünkü AXA’da çalışan herkes bir yetenektir ve yeteneklerimiz, AXA’ya katıldıkları günden itibaren kendi gelişimlerinden ve kariyer planlamalarından önce kendileri sorumludur. Yöneticileri ve İnsan Kaynakları onlara ihtiyaçları olan gerekli bilgi ve stratejik desteği sağlayarak bu yolculukta gerçek bir ortaklık kurarlar.

Gelişimin %70’i proje sorumluluğu, rotasyon veya zorlayıcı görevler üslenerek yani iş üzerinde ve o işi yaparak gerçekleşirken, %20’sinin ise geribildirim, koçluk ve mentorluk gibi uygulamalarla olacağına inanıyoruz. Bu nedenle bu süreçlere çok önem veriyor, Bireysel Gelişim Planlarımızı bu bakış açısıyla hazırlıyoruz.

Bunlara ek olarak gerek Linkedin Learningile online olarak gerekse de sınıf eğitimlerimizle teknik bilgi ve becerilerimizin yanı sıra “Soft Skill” lerimizi de geliştirmeye odaklanıyoruz.

AXA Sigortayı daha yakından tanımak için bizi takip et: https://www.instagram.com/axa.kariyer/

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu