Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bisikletçi Dostu Sigorta

Bisikletçi Dostu Sigorta

İnsan sağlığı ve dünya sağlığını odak aldığımız, geleceğe yaşanabilir bir dünya bırakmak adına yola çıktığımız projemiz Dünya İçin Hareket Et ile daha hareketli bir yaşamın mümkün olduğunu ve hareket dolu her anın insan sağlığı açısından önemini biliyor, dünyamıza ve iklim krizine olan olumlu etkisi doğrultusunda çalışıyor ve herkesi hareketli bir yaşama çağırıyoruz.

Hem beden sağlığına hem dünyaya olan faydalarını bildiğimiz, 0 karbon salımı ile en çevre dostu ulaşım aracı olan bisikletin hayatımızda daha çok yer almasını istiyoruz. Bu kapsamda bir ilke imza atarak, Türkiye’de ilk defa bisikletçiyi koruyan yeni ürünümüz Bisikletçi Dostu Sigortayı hayata geçirdik.

Bisikletçi Dostu Sigorta Nedir?

“Bisikletçi Dostu Sigortası” mevcutta bulunan Bireysel Ferdi Kaza ürünümüzde ilgili teminatın seçilmesi ile birlikte Hukuksal Koruma, 3. Şahıs Sorumluluk, Bisiklet Giyim teminatlarının kapsama dahil edildiği üründür.

Faydaları neler?

AXA Bisikletçi Dostu Sigorta ile bisiklet kullanıcılarını sürüş esnasında yaşayabilecekleri kazalara karşı güvence altına alıyoruz.

Neleri Kapsar?

3.Şahıs Sorumluluk, Hukuksal Koruma ve Bisiklet Giyim teminatları Bisiklet sürücüsünün, fiziken bisiklet sürmeye imkân veren, açık havada yaptığı sürüş sırasında meydana gelen kazalar sonucunda geçerlidir.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu