Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
AXA Blog

Yemek Tutkunlarına Alabileceğiniz Hediyeler

17.11.2018 / Son Güncelleme: 22.08.2022

Yemek tutkunu bir arkadaşınız veya partneriniz varsa, onlara hem sevimli ve hem de kullanışlı hediyeler alabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz bazı hediyeleri aşağıda paylaşıyoruz.

Ananas Matkabı
Bir ananasın içini zarar vermeden çıkarmak oldukça zordur. Keskin bıçaklarla uzun süre uğraşmanız gerekir. Ananas matkabı ise bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor. Sadece birkaç hamle ile ve saniyeler içinde bir ananasın içini çıkarmanızı sağlayan bu matkap, yalnızca 3 dolara satılıyor.

Mikrodalga Omlet Pişirici
Eğer bir tava kullanıyorsanız, omletin kıvamını tutturmak zordur. Üstelik sürekli başında beklemeniz gerekir. Mikrodalga omlet pişirici, her iki sorunu da çözüyor. Özel yapışmaz hanesine yumurtayı ve eklemek istediğiniz tüm malzemeleri koyuyorsunuz. Mikrodalga fırında birkaç dakika içinde (dokunmanıza gerek kalmadan) kendiliğinden ve tam kıvamında pişiyor. Üstelik fiyatı da yalnızca 15 dolar.

Meyveli Su Matarası
Bu cam mataranın içinde oluklu bir hane var. İsteğinize göre seçtiğiniz taze meyveleri doğrayarak hanenin içine koyuyor, mataranın geri kalanını su ile dolduruyorsunuz. Böylelikle, meyve aromalı ve katkısız bir su elde etmeniz mümkün oluyor. Basit, ancak son derece özgün bir hediye. Fiyatı yalnızca 15 dolar.

Porsiyonlu Makarna Kapları
Tek bir tencerede, her biri bir porsiyon olan değişik makarna çeşitleri yapmaya ne dersiniz? Bu özel makarna kapları sayesinde bunu yapabilirsiniz. Kapları tencerenin kenarlarına iliştiriyor ve içlerine değişik türlerde makarnalar koyuyorsunuz. Sonra da her zamanki gibi pişiriyorsunuz. Sonunda, farklı türlerde birer porsiyonluk makarnalarınız oluyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu