Basın Bültenleri

AXA’NIN ÜNİVERSİTELERE ARAŞTIRMA FONU DESTEĞİ ARTARAK DEVAM EDİYOR

AXA Grubu’nun bilimsel araştırmalara destek vermek amacıyla kurduğu uluslararası AXA Araştırma Fonu (AXA Research Fund) riskleri anlama ve azaltma hedefi kapsamında 2015 yılında 19 ülkeden 44 yeni bilimsel araştırmaya 15 milyon euro destek sağlıyor.

BÜLTENİ OKU 20.04.2015

AXA SİGORTA’NIN İYİ SÜRÜCÜ HAREKETİNE BİR ÖDÜL DAHA

AXA SİGORTA İyi Sürücü Hareketi kampanyası viral videosu ile Horizon İnteraktif Ödülleri (Horizon Interactive Awards) tarafından gümüş ödüle layık bulundu.

BÜLTENİ OKU 20.04.2015

AXA SİGORTA TRABZON’DA YENİ TEMSİLCİLİĞİNİ AÇTI

Türkiye genelinde 9 Bölge Müdürlüğü, Erzurum ve Denizli’de 2 Bölge Temsilciliği, Kuzey Kıbrıs’ta bir şube ile hizmet veren AXA SİGORTA Trabzon’da yeni bir temsilcilik açtı. Şirket, Trabzon Temsilciliği ile temsilcilik sayısını üçe çıkarırken tüm illerdeki konumunu güçlendirmeye devam ediyor. Temsilciliğin açılışı,

BÜLTENİ OKU 3.04.2015

AXA SİGORTA “ETİKA 2014 TÜRKİYE’NİN EN ETİK ŞİRKETLERİ” ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

AXA SİGORTA Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından etik ve iş ahlakı farkındalığı yaratmak, etik bilincini yaygınlaştırmak ve gençlere örnek olacak şirket ve yöneticileri ödüllendirmek amacıyla verilen “ETİKA 2014 Türkiye’nin En Etik Şirketleri” ödülünü bu yıl ikinci kez almaya layık bulundu.

BÜLTENİ OKU 2.04.2015

AXA SİGORTA “AXA DİGİTEAM” İLE DİJİTALLEŞMEYE DEVAM EDİYOR

Gündelik hayatlarımızın bir parçası olan dijital devrim, AXA SİGORTA’da her alanda yer almaya devam ediyor. AXA SİGORTA satış temsilcilerine verdiği iPad’ler ile çalışanlarının uygulamalara, sistemlere ve tüm raporlara anlık olarak ulaşabilmelerini sağlıyor. Şirket, oluşturduğu “AXA Digiteam” temasıyla dijital dünyanın avantajlarından artık tüm satış ekibinin de sonuna kadar yararlanmasını

BÜLTENİ OKU 18.03.2015