Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Üst üste 9. kez dünyanın bir numaralı sigorta markası!

10.11.2017

AXA, Interbrand 2017 raporunda marka değerini 11 milyar ABD Doları’nın üzerine çıkararak dokuzuncu kez dünyanın en değerli sigorta markası olmayı başardı.

 

Varlıklarına göre dünyanın en büyük sigorta şirketi olan AXA, uluslararası lider marka danışmanlığı şirketi Interbrand tarafından hazırlanan Best Global Brands 2017 raporuna göre dokuzuncu kez üst üste dünyanın en değerli sigorta markası oldu.

Dünyanın en değerli üç finans markası arasındaki yerini de koruyan AXA, geçtiğimiz yıla göre dört basamaklık bir artışla 42’inci sıraya yükseldi. AXA’nın marka değeri ise 11 milyon ABD Doları’nın üzerine çıktı.

“Değişen bir dünyada büyümek” temasıyla hazırlanan ve insan ile teknolojiye odaklanan Best Global Brands raporunda dokuzuncu kez yer almanın AXA için şaşırtıcı bir sonuç olmadığının altını çizen AXA Türkiye CEO’su Guillaume Lejeune, görüşlerini şöyle dile getirdi: “AXA olarak temel amacımız insanların daha iyi bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak. Bu doğrultuda müşterilerimize daha fazla değer yaratmak için çalışıyoruz. AXA markası da bu dönüşüm içerisinde çok önemli bir role sahip.

Bu çerçevede geride kalan yıl boyunca kimliğimizi daha modern ve sade bir şekilde yeniden yapılandırdık. Özellikle sağlık alanına odaklanarak AXA deneyimini farklılaştıracak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik MyAXA ve AXA Sağlığım benzeri uygulamalar geliştirdik. Sürdürülebilirlik ve toplumsal gelişim adına tüm dünyada önemli işbirliklerine imza attık. Bize duydukları güven için dünyanın dört bir yanındaki 107 milyonu aşkın müşterimize teşekkür ediyoruz. Ayrıca işimize duyduğumuz tutkuyu en doğru şekilde ortaya koyan çalışma arkadaşlarımıza ve acentelerimize marka gücümüzü ve itibarımızı daha fazla güçlendirmek adına verdikleri destek için minnettarız.” 

 

Detaylı Bilgi İçin: Sobraz İletişim – Züleyha Keskin zuleyha.keskin@sobraz.com  - 0536 585 1419

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu