Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Türkiye’de bir ilk!

18.02.2020

AXA Sigorta ve Petsurfer İş Birliği
AXA Sigorta, evcil hayvan sahipleri ile güvenilir bakıcıları pazar yeri modeliyle buluşturan Türkiye’nin yeni nesil pet platformu Petsurfer ile bir iş birliğine imza attı. Anlaşma kapsamında Putsurfer hizmetleri AXA’nın sigorta güvencesi ile sunuluyor. 

Türkiye’de sigorta sektörüne yenilikçi bakış açısıyla öncülük eden AXA Sigorta, evcil hayvan sahipleriyle evcil hayvan bakıcılarını buluşturan Türkiye'nin yeni nesil pet platformu Petsurfer ile iş birliğine imza attı. Hayvan dostlarına kısa zamanlı evcil hayvan bakıcısı arayanlar ile güvenilir evcil hayvan bakıcılarını buluşturan platformda beş temel hizmet bulunuyor. Bu hizmetler; bakıcı evinde bakım, surfer evinde bakım, köpek anaokulu, köpek gezdirme ve ev ziyareti olarak adlandırılıyor. Axa Sigorta ise bakım hizmeti boyunca 3. şahıslara verilebilecek zararlar sonucu Petsurfer’a atfedilecek sorumluluk talepleri için güvence sağlarken AXA müşterileri, acenteleri ve çalışanlarına da Petsurfer’dan indirimli fırsatlardan yararlanabiliyor. 

AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan, “Sigortacılık adına yaptığımız her işte, attığımız her adımla fark yaratmak en önem verdiğimiz konulardan biri. AXA olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve hayatlarının her alanında güvenebilecekleri bir çözüm ortağı olmak için yenilikçiliğe odaklanmaya, sadece şirket içinde değil şirket dışında da bu anlamda fark yaratan çabaları desteklemeye özen gösteriyoruz. Esnek ekonomi (diğer adıyla Gig Economy) iş dünyasının daha fazla gündemine giren bir kavram. 2018 yılında esnek ekonominin büyüklüğü 130 milyon kişiye ulaştı. AXA Sigorta’nın da içinde olduğu INM (Uluslararası ve Yeni Pazarlar) Bölgesi’nde ise 20-30 milyonluk bir nüfus söz konusu. 2033 yılında bağımsız iş gücünün sayısının çalışanları geçeceği tahmin ediliyor. AXA olarak esnek ekonomide yer alan girişimlerin daha iyi bir iş hayatına sahip olmasını önemsiyoruz. Girişimcilerin karşılarındaki engelleri aşmak için nasıl destek verebileceğine bakıyor ve bu konuda çözümler ve ürünler üretiyoruz. Petsurfer anlaşmamız da bu kapsamda değerlendirilebilecek hem yenilikçi hem de müşterilerimizin hayatlarına değer katan güzel bir işbirliği” dedi.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu