Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

TÜKETİCİLERE GÖRE SİGORTA SEKTÖRÜNDE EN TEKNOLOJİK MARKASI: AXA SİGORTA

04.03.2020

AXA Sigorta, Tech Brands Turkey kapsamında Nielsen tarafından Türkiye temsili 12 ilde yapılan tüketici araştırmaları sonucunda “Sigorta Sektöründe En Teknolojik Marka” seçildi.


Sigorta sektörünün yenilikleriyle, global bilgi birikimiyle ve teknolojik alt yapısıyla öncüsü olan AXA Sigorta, Türkiye’deki teknoloji, inovasyon, dijital ve pazarlama sektörünün lider markalarını ödüllendiren Tech Brands Turkey’de Sigorta Sektöründe En Teknolojik Markası seçildi. Türkiye’nin ilk ve tek teknoloji tabanlı ödül töreni Tech Day’de 23 farklı sektörde verilen ödüller, Nielsen tarafından yapılan Türkiye’deki markaların teknoloji alanındaki tüketici marka algısını araştırması ile belirlendi.

AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan “AXA Sigorta olarak insanların daha iyi bir yaşam sürmesini sağlama hedefiyle müşterilerimizin hayatlarının her anında güvenebilecekleri bir çözüm ortağı olmak misyonumuz. 2018’de uygulamaya başladığımız Sigorta 4.0 stratejimizin de en önemli bölümünü müşterilerimiz oluşturuyor. En güncel teknolojileri sürekli olarak sigortalılarımızın hayatlarını kolaylaştıracak ve hizmetlerimizden kesintisiz faydalanmalarını sağlayacak uygulamalarla iş süreçlerimize entegre ediyor; yenilikçi ve sektörde fark yaratan çözümler üretiyoruz.  Tüm bu çalışmalarımızın da tüketiciler nezdinde bir karşılığının olduğunun ispatı niteliğindeki bu ödül için tüm çalışma arkadaşlarıma ve acentelerimize teşekkür ediyoruz.” dedi. 

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu