Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken ve AXA Madrid Internatıonal Hub Genel Müdürü Nuria Fernandez Paris Hatay’ı ziyaret etti

16.06.2023

Ülkemizi derinden yaralayan deprem felaketinin ardından bölgeye maddi ve manevi destek sağlayan AXA Sigorta, yaşanan bu zorlu dönemin atlatılmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Her fırsatta bölgeye ziyaretler gerçekleştiren AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken’in son Hatay seyahatine, AXA Madrid International Hub Genel Müdürü Nuria Fernandez Paris de eşlik etti.

130 yılı aşkın süredir Türkiye’de sigorta sektörüne öncülük eden köklü şirket AXA Sigorta, deprem bölgesiyle dayanışmasını sürdürmeye devam ediyor. AXA Sigorta Güney Anadolu Bölge Müdürlüğü yöneticilerinin ve ekiplerinin yanı sıra AXA Sigorta İcra Kurulu Üyeleri de fiziki ziyaretleriyle bölge halkının yaralarını sarmak için çalışmalarını sürdürüyor. AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken’in 14 Haziran tarihinde gerçekleştirdiği son Hatay ziyaretine, AXA Madrid International Hub Genel Müdürü Nuria Fernandez Paris de eşlik etti. Hatay, İskenderun ve Adana acentelerini ziyaret eden Ölken ile Fernandez Paris, iş ortaklarını birinci ağızdan dinleme, hasar süreçlerini değerlendirme ve depremde zarar gören sigortalıları ile görüşme fırsatı buldu. AXA yöneticileri Yavuz Ölken ve Nuria Fernandez Paris; yaşadıkları bölgeye sahip çıkan, ticari faaliyetlerine dönmüş ya da dönmek üzere olan sigortalıların gösterdiği çabadan çok etkilendiklerini, yaşananların zorlu olmasına rağmen değerli dersler içerdiğini ve sigortacı olarak “İnsanlığın gelişmesi adına insanlar için değerli olanı koruma” prensibinin ne kadar önemli olduğunun altını çizdiler.

AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, Hatay ziyaretleriyle ilgili şunları söyledi: “Biz AXA Sigorta çalışanları, AXA Tüm Kalplerde Gönüllüleri, AXA Grubu ülkelerinin çalışanları ve AXA Grubu’nun üst düzey yöneticileri olarak yaşanan felaketi unutmadık. Deprem bölgesine sunduğumuz genel desteğin yanı sıra sahada yürüttüğümüz özenli çalışmalar sayesinde bugün hasar dosyalarının yüzde 90’ını kapattık, ödemelerimizi gerçekleştirdik. Haziran sonu itibarıyla da tüm dosyalarımızı kapatmış olmayı hedefliyoruz. Ben bu süreçte Hatay’daki çok kıymetli bir büyüğümün ‘Yaşatmak için yaşamak zorundayız.’ cümlesini kendime pusula aldım, tüm ekip arkadaşlarıma da sıklıkla bu sözü hatırlattım. Biz sigortacılar olarak, topluma fayda sağlamak için çalışmaya ara vermeden devam etmeliyiz. Bugün burada Hatay seyahatimde, global yöneticilerimizden Nuria Fernandez Paris’in yanımda olması hem AXA Türkiye olarak bizlere hem de bölgedeki acentelerimize ve sigortalılarımıza yaşanan tüm zorluklara rağmen yalnız olmadığımızı bir kez daha hatırlatıyor. Çalışma arkadaşlarım, acentelerimiz ve sigortalılarımız adına, gösterdikleri dayanışma için kendilerine çok teşekkür ediyorum.”

Seyahat esnasında AXA Sigorta Güney Anadolu Bölge Müdürlüğü’nde çalışma arkadaşlarıyla bir araya gelen Yavuz Ölken ve Nuria Fernandez Paris, Şirket’in sürdürülebilir gelişim ve büyüme hedeflerini değerlendirdiler. Türkiye seyahatinde Adana ile Hatay’ın yanı sıra İstanbul’da acenteler ile bir kahvaltı organizasyonuna ve Bursa’da acente ziyaretlerine de katılan AXA Madrid International Hub Genel Müdürü Nuria Fernandez Paris, AXA Türkiye’nin girişimci bakış açısıyla fark yaratan, dayanıklı ve çalışkan ekibiyle gurur duyulan işlere imza attığını belirtti.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu