Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gürgen Öz ve AXA Sigorta'dan Mini Komedi Tadında Filmler Gürgen Öz, Yine Kahkahaya Boğacak!

14.08.2017

Ünlü oyuncu Gürgen Öz, AXA Sigorta'nın dijital mecralarda yayınlanacak yeni reklam filmleri için kamera önüne geçti. Öz, komedi tarzında çekilen kampanya filmlerinde sigorta ürünlerinden bihaber olan Oytunç isimli renkli ve eğlenceli bir karakteri canlandırıyor. Ağustos ayında yayına girecek iki farklı film, izleyenlere bol kahkahalı dakikalar yaşatacak.
Eğlenceli filmleri, ilerleyen dönemlerde yenileri de takip edecek.

 

Yeni iletişim kampanyası için yaratıcılığı komedi ile birleştiren AXA Sigorta, dijital mecralarda yayına girecek kampanya filmleri için komedi türünün güçlü oyuncularından Gürgen Öz ile anlaştı. Mini filmlerde, AXA ve Öz işbirliğinden doğan Oytunç isimli bir karakterin başından geçen renkli ve eğlenceli olaylar anlatılıyor.

Oytunç’un sigorta güvencesi konusundaki yetersiz bilgileri ve sıradışı çözümleri Gürgen Öz’ün mimikleri ile buluşunca kahkaha kaçınılmaz oluyor.
AXA yetkilileri Gürgen Öz’ün komedi alanındaki tecrübesinin karakterin yaratımı kadar filmlerin şekillenmsinde de etkili olduğunu ifade ediyor.
Yayına giren ilk filmde Oytunç’un çıkacağı bir seyahat öncesi yaptığı hazırlıklara ve devam filminde ise bir kadın girişimci arkadaşına destek olmak için yaptığı fedakarlıklara tanık oluyoruz.

AXA’nın, "Dert Varsa Derman AXA" sloganlı reklam serisinin diğer filmleri ilerleyen dönemlerde yayına girecek. Çekimleri İstanbul'da tamamlanan ve yönetmenliğini Hakan Algül’ün üstlendiği  filmlerin sahne arkası da oldukça eğlenceli anlara sahne oldu.

Video Linki : https://www.youtube.com/watch?v=xsF9_GnMhUc

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu