Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA SİGORTA’YLA SAĞLIĞINIZI ŞANSA BIRAKMAYIN

06.05.2016
Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında sektör lideri olan AXA SİGORTA “Sağlığım Tamam” ürününe dikkat çeken eğlenceli reklam filmiyle SGK’lılara kollarını açıyor.

AXA SİGORTA Sağlığım Tamam reklam filminde “Bizde tedavi yöntemi bitmez.” diyenleri unutun, siz gerçek bir doktora görünün! temasından yola çıkıyor. Film, insanın kendini rahatsız hissettiğinde, çevresindeki herkesin birer doktora dönüştüğüne, tüm yakınlarının tavsiyeler üretmeye başladığına, hem aklını karıştırdığına, hem de doğru olduğuna emin olunmayan birçok tedavi yöntemini denemesine neden olduğuna dikkat çekiyor. 

Reklam filmi, herkesin gerçek bir doktora görünmeyi hak ettiğini, sağlığı şansa bırakmamak gerektiğini ve Sağlığım Tamam Sigortası’yla bunun çok kolay ve hızlı olabileceğini anlatıyor. Bilindiği üzere AXA’nın Sağlığım Tamam Sigortası’nı yaptıranlar çok ekonomik primlerle, tüm Türkiye’yi kapsayan geniş özel hastane ağında SGK farkı ödemeden tedavi olabiliyor, doktora dönüşen tanıdıklara da dur diyebiliyor…

AXA SİGORTA Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan ve İcra Kurulu üyesi Özer Şimşek A Grubu özel hastanelerde geçerli ayakta tedavili sağlık sigorta ürünlerinin fiyatlarının, son yıllarda özellikle medikal enflasyonun da etkisi ile aşırı derece yükseldiğine şahit olduğumuzu belirtirken, sadece yüksek gelir grubundaki kitleye hitap edebilen bu ürünlere önemli bir alternatif olarak sunulan tamamlayıcı sağlık ürünlerinin, bilhassa fiyat seviyesi açısından, tüm aileye özel hastanelerde tedavi görebileceği bir güvence sağlaması nedeniyle büyük bir ilgi ve taleple karşılandığını söylüyor.
Publicis reklam ajansının hazırladığı reklam filmi, her seyredişte başka bir karesi keşfedilen bir dizi film havasında…
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu