Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA Sigorta’nın Yeni Kampanyası Sağlığım Tamam Yayında

15.09.2020

AXA Sigorta, Sağlığım Tamam iletişim kampanyası özelinde hazırlanan reklam  filmleriyle sigortalılarına “Sevdikleriniz için yapacaklarınız bir yere kadar, gerisini AXA tamamlar” diyor. 

Sigorta sektörünün öncü şirketi AXA Sigorta, Sağlığım Tamam iletişim kampanyası için hazırladığı iki reklam filmi ile yayında. Müşterilerinin sağlığı için bir süredir devam ettirdiği sağlık seferberliğini “Sağlığım Tamam” iletişim kampanyası ile daha derinleştiren AXA Sigorta,  Sağlığım Tamam kampanya filmleriyle, tamamlayıcı sağlık sigortaları alanında en geniş anlaşmalı kurum ağına sahip, salgın hastalıkların teminat altına alındığı ve poliçe kullanımına bağlı olarak yüzde 50’ye varan indirimlerle ekonomik avantaj sağladığını anlatıyor.

Kampanya filminin odağında sevdikleri için elinden gelen her şeyi yapan aileler yer alıyor. İlgimizi yakınlarımızdan hiçbir zaman eksik etmesek de söz konusu sağlık olduğunda yapılabilecekler sınırlı kalabiliyor ve bu gibi durumlarda uzman desteğine başvurmak şart oluyor. AXA Sigorta Sağlığım Tamam kampanya filminin çıkış noktası da buna dayanarak, uygun fiyatlı ve akılcı tamamlayıcı sağlık sigortasını müşterilerle buluşturuyor. AXA Sigorta uzmanlığı ve her yönüyle rakiplerinden öne çıkan avantajlı tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü Sağlığım Tamam devreye giriyor. 

64 ve 35 saniyelik versiyonlarla 2 kopya olarak TV ve dijital mecralarda yayınlan Sağlığım Tamam reklam filmlerinde AXA Sigorta Sağlığım Tamam ürünüyle müşterilerin hem sevdiklerini hem bütçelerini de koruyacak en uygun seçim olduğuna vurgu yapılıyor ve “Sevdikleriniz için yapacaklarınız bir yere kadar, gerisini AXA tamamlar.” deniyor.


AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşçan, “AXA Sigorta Sağlığım Tamam kampanyamızı hayata geçirmekten çok mutluyuz. Son dönemde hayata geçirdiğimiz kampanya ve hizmetlerimizin yanı sıra hazırladığımız Sağlığım Tamam iletişim kampanyası ile sigortalılarımızın sağlıklarını korumalarına destek olmak adına seferberliğimize hız kattığımızı söyleyebilirim. Sigortalılarımızın bütçelerini zorlamadan, özel hastanelerde tedavi olma ayrıcalığından yararlanması ve kaliteli sağlık hizmetlerinden faydalanması bizim için çok önemli. Müşterilerimize her zaman yanlarında olduğumuzu hissedebilecekleri reklam filmleri hazırladık. Aynı zamanda kampanyamızdan daha geniş kitlelerin haberdar olabilmesi amacıyla 360 derece bir kampanya hayata geçirdik. TV, radyo, dijital, açıkhava ilanlarımız ile acente kanallarımıza da destek veriyoruz. Ürünümüzün avantajlarını sigortalılarımıza daha net anlatmak ve sigorta bilincini de artırmak amacıyla çalışmalarımıza bundan sonraki süreçte de devam edeceğiz.” dedi. 

Sağlığım Tamam Reklam Filmihttps://youtu.be/_R8-t0NwlaI


Künye:

Reklamveren: AXA Sigorta
Reklamveren Temsilcileri: Alper Tanyer, Özge Altıntaş, Onur Gül, Nur Özkan, Nazlı Turan, Begüm Bozkurt
Reklam Ajansı: Medina Turgul DDB
Yaratıcı Grup: Kurtcebe Turgul, Çağlar Kurtaran, Tolga Özbakır, Gökhan Buluk, Ceyhun Barış Koç 
Müşteri İlişkileri: Canan Ayvacı, Zeynep Kızılcan, Rutkay İsmailoğlu, Ece Boğa
Stratejik Planlama: Berkant Avcı, Ceyda Kılınç, Utku Çiftliklioğlu
Ajans Prodüktörleri: Levend Çağıl
Prodüksiyon Şirketi: PToT
Yönetmen: Çağatay Kaya
Yapımcılar: Kerem Çelebi
Müzik: Persenk
Medya Panlanama Ajansı: Wavemaker
Medya Planlama Ekibi: Gizem Ceyhan, Nilay Akova, Begüm Aras Yoldaş, Cağla Şahin, Simge Çetinkale, Merve Hışır, Ecem Caka, Selin Çakır, Bige Tümöz
PR Ajansı: Sobraz İletişim

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu