Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA SİGORTA’NIN MÜKEMMEL KASKOSUYLA TANIŞIN

02.12.2015

İyi sürücü olmanın öneminin altını çizen AXA SİGORTA, “Hızlı olan değil iyi olan kazanır” mottosuyla bir kasko reklam kampanyası düzenledi.

Türk sigorta sektöründe oto sigortalarında pazar lideri olan AXA SİGORTA, uzun yıllardır kişiye özel fiyatlama yapıyor. Sektörde bir ilk olarak başlattığı müşteri odaklı fiyatlama uygulamaları ile fark yaratan AXA SİGORTA, kötü sürücülerin yarattığı maliyeti iyi sürücülere yüklemiyor. AXA SİGORTA yayınlanan yeni reklam filminde iyi sürücüleri, iyi fiyat avantajından faydalanabilecekleri “Mükemmel Kasko” ile tanışmaya davet ediyor.

AXA SİGORTA yeni reklam filmiyle izleyicilere, “Siz de iyi bir sürücüyseniz hemen gelin, AXA SİGORTA’nın ‘Mükemmel Kasko’ ve ‘Mükemmel Fiyat Performans Oranı’ ödüllerine sahip olan kaskosuyla tanışın. Üstelik iyi sürücüye iyi fiyat avantajından faydalanın” diye sesleniyor. AXA SİGORTA, reklam filminde kaza yaparak hızlı kullanan sürücünün değil, yavaş ama temkinli ve kazasız bir şekilde yol alan sürücünün kazanacağını anlatıyor ve hızlı olan değil iyi olan kazanır diyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu