Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA SİGORTA'DAN BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ: %10 İNDİRİMLİ TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI!

14.06.2016

AXA Sigorta, Babalar Günü'ne özel kampanyası kapsamında 12-18 Haziran tarihleri arasında çocuğu ile birlikte Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptıran babalara %10 indirim hediye ediyor.

Sigorta sektörünün öncü ve yenilikçi şirketi AXA Sigorta, Babalar Günü'ne özel kampanyasıyla babalara ve çocuklarına avantajlar sunuyor. 12-18 Haziran tarihleri arasında en az bir çocuğu ile birlikte AXA Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü "Sağlığım Tamam Sigortası" yaptıran babalar %10 indirimden yararlanıyor. Özel hastanelerde SGK güvencesini kullananların ödemesi gereken fark ücretlerini karşılayan Sağlığım Tamam sigortası sayesinde babalar ve çocukları, AXA Sigorta ve SGK ile anlaşması bulunan geniş özel hastane ağında fark ödemeden tedavi olabiliyor.

Farklı fiyat ve taksitlendirme seçenekleri ile sunulan Sağlığım Tamam Sigortası iki ana teminattan oluşuyor. Yatarak tedavi teminatı ile cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, koroner anjiyografi, küçük müdahale giderleri, özel oda ve refakatçi giderleri; ayakta tedavi teminatı ile ise yılda 8 vakanın doktor muayenesi, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme, tanı ve ileri tanı yöntemleri ile fizik tedavi giderleri %100 karşılanıyor. Ayrıca kesintisiz 3 yıl boyunca poliçesini devam ettiren 59 yaşın altındaki AXA Sigorta sigortalıları yapılacak değerlendirme sonucunda ömür boyu yenileme garantisi alabiliyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu