Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA Sigorta Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu ile “Değerler Ortaklığı”na İmza Attı

24.10.2023

Türkiye’de 130 yılı aşkın süredir sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, “İnsanlığın gelişmesi adına insanlar için değerli olanı korumak” amacıyla Türk sporunu desteklemeye devam ediyor. Ülkemizde sporunun sürdürülebilirliğine ve gelişimine katkı sunan Şirket; yaşam biçimiyle, spora ve futbola verdiği önemle, gençlere sağladığı katkılarla Türk futbolunda çok özel bir yeri olan Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

AXA Sigorta 'değerli olanı korumak' misyonunun bir parçası olarak, spora sağladığı desteği Hüseyin Eroğlu ile imzaladığı sponsorluk anlaşması ile sürdürüyor. Yılport Samsunspor'u 11 yıl aradan sonra Süper Lig'e çıkarmış, 3. Lig'de teslim aldığı Altınordu Futbol Kulübü’nü iki şampiyonlukla Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 1. Lig'e taşımış, aralarında Çağlar Söyüncü ve Cengiz Ünder'in de yer aldığı onlarca yıldız futbolcuyu yetiştirmiş başarılı Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu ile yaptıkları anlaşmanın bir sponsorluktan daha fazlası olduğunun altını çizen AXA Sigorta, imzaladıkları sözleşmenin bir “Değerler Ortaklığı” olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.

AXA Sigorta ile Hüseyin Eroğlu’nun değerler ortaklığı, AXA Sigorta Genel Müdürlük binasında üst düzey yöneticilerin katılımıyla düzenlenen imza töreni ile resmiyet kazandı. Törende, AXA Sigorta CEO'su Yavuz Ölken, Hüseyin Eroğlu’nu son 5 yıldır yakından takip ettiklerini belirterek şunları söyledi: ''Bugün bizim için çok anlamlı. Bu yola çıkarken Hüseyin Eroğlu’nun sporcu kimliğini profesyonel iş dünyamızda nasıl değerlendirebiliriz diye düşündük ve gördük ki kendisinin bize katacağı çok şey var. Takım oyunu oynamak yalnızca sporda değil, iş hayatında hatta hayatın her alanında çok önemli. Hüseyin Hoca, takım oyununun nasıl oynanacağını hem Türk spor camiasına hem de ekibimize gösterecek çok güzel bir örnek. Zorluklarla nasıl mücadele edilir, geleceğe umutla nasıl bakılır, geleceğe umutla bakmak için nasıl yatırım yapılır konularını spor perspektifinden iş dünyasına aktarmayı amaçlıyoruz. Sürdürülebilir gelişim ve büyüme yolculuğumuzda her alandan beslenmek bizim için çok kıymetli. Hüseyin Eroğlu’nun hem çalışma arkadaşlarımıza hem de acentelerimize deneyimleriyle katkı sağlayacağına gönülden inanıyorum.'' dedi.

Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu ise AXA Sigorta'nın kendisinde çok özel bir yere sahip olduğunu vurgulayarak, "Sanırım Türkiye'de çok uzun yıllar sonra ilk kez bir kurum ile teknik direktör arasında böyle bir imza atılıyor. Her zaman ilkleri yapan AXA Sigorta benim için çok özel bir yere sahip. AXA Sigorta'nın değerleri ile benim futbola, hayata, aileme ve geleceğe bakış açım birebir uyumlu. Bizim için değerli olan her şeyi korumaya ve bunu sürdürülebilir hale getirmeye ihtiyacımız var. Birlikte örnek bir hikâye yazacağımıza inanıyor, AXA Sigorta'ya, AXA Sigorta CEO'su Yavuz Ölken'e ve ekibine çok teşekkür ediyorum" dedi.

AXA Sigorta Genel Müdürlük binasında düzenlenen imza töreninin videosunu izlemek için tıklayın:
https://youtu.be/BpJcYNWK01w 

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu