Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA Sigorta, ‘Sigorta 4X4’ Stratejisiyle Sektörün Geleceğine Yön Veriyor

25.10.2021

Yenilikçi yaklaşımı ve küresel bilgi birikimiyle sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, 2018 yılında Sigorta 4.0 anlayışıyla dijitalleşen çehresini sürdürülebilir bakış açısıyla pekiştirerek ‘Sigorta 4X4’ stratejisini hayata geçiriyor.

Türkiye’nin en köklü sigorta şirketlerinden AXA Sigorta, gelecek için önemli ve değerli olanı koruma hedefi doğrultusunda şekillendirdiği ve inovasyon ve teknoloji ile güçlendirdiği sigortacılık anlayışını ‘Sigorta 4x4’ perspektifiyle yeniliyor. İnsanı merkezine alan iş yapış biçimine yenilikçi ve öncü teknolojileri ekleyerek sigortanın 4.0’ı olmayı hedefleyen AXA Sigorta, dünyanın geleceği için önem taşıyan sürdürülebilirlik konusunu da dahil ettiği yeni ‘Sigorta 4x4’ stratejisini hayata geçiriyor.

AXA Sigorta, ‘Sigorta 4x4’ stratejisiyle müşterilerinin ve toplumun karşılaştığı zorluklara karşı çözüm ortağı olmayı hedefliyor. Yeni strateji doğrultusunda; sağlık risklerini önlemek, ekonomiyi yeniden inşa etmek, dijital adaptasyonu hızlandırmak ve iklim değişikliğini sınırlamak için çalışmalar gerçekleştirilecek. 

AXA Sigorta’nın 2022 itibariyle hayata geçireceği yeni stratejisi, sürdürülebilir, dayanıklı, verimli, hızlı, uzman, deneyimli, girişimci, büyüyen nitelikleriyle öne çıkıyor. AXA Sigorta yeni stratejisinde, iş ortaklarıyla birlikte hareket ederek müşterilerinin yaşamında dönüşüm yaratmayı hedefliyor.

AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, stratejiyi anlatırken “AXA Sigorta, 129 yıllık köklü tarihi boyunca her zaman yenilikçi ve öncü yaklaşımıyla sektöre yön verdi. ‘İnsanlığın gelişimi için insanlar için önemli olanı korumak’ amacıyla yol haritamızı çizerken de dönemin değişen ihtiyaçları ve teknolojik gelişmelerini baz alarak gelecek için çözümler üretmeyi amaçladık. Şimdi de ‘Sigorta 4.0’ yolculuğunda teknoloji ile başlayan ortak büyüme tutkumuzu deneyim, hız, girişimcilik ve sürdürülebilirlik tutkumuz ile destekleyeceğiz. ‘Yine Yeniden’ diye başladığımız bu yolculukta sürdürülebilir başarının devamlılığı için marka amacımızı merkeze alacak ve yetkin sigorta profesyonelleriyle Türkiye’nin sigorta geleceğine yatırım yapmaya devam edeceğiz. 2022 itibarıyla iş ortaklarımızla birlikte hareket ederek büyümede, verimlilikte ve müşteri memnuniyetinde her zamankinden daha fazla fark yaratacağız. Sigorta 4.4 anlayışımızla, her zaman olduğu gibi mükemmel ve çalışılması kolay bir sigorta şirketi olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu süreçte önümüzdeki tüm belirsizlikleri kucaklamaya hazırız. Karşımıza çıkan zorluklar karşısında 4.4’lük esnek, çevik ve yüksek performansa sahip bir deneyim sunuyor olacağız.” dedi.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu