Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

AXA Sigorta’nın 1000’den Fazla Çalışanı İstanbul’da “Birlikte Daha Güçlüyüz” Toplantısında Buluştu

03.06.2023

AXA’nın Groupama Sigorta’yı satın alma sürecinde hisse devrinin tamamlanmasıyla birlikte sayısı 1000’i aşan ve büyük bir sinerji yakalayan AXA Ailesi, “Birlikte Daha Güçlüyüz” mesajıyla İstanbul Uniq Hall’da buluştu. 

AXA’nın, Groupama Sigorta’yı satın alma sürecinde hisse devrinin tamamlanmasının ardından büyüyen ailesi, 3 Haziran’da İstanbul Uniq Hall’da bir araya geldi. “Birlikte Daha Güçlüyüz” mesajı ile kurgulanan toplantıya sayısı 1000’i aşan tüm AXA çalışanları katılım sağladı.

Tüm çalışanların bir araya geldiği toplantıda AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, AXA’nın global pazardaki konumuna ve finansal başarılarına dair bilgilendirmelerde bulundu. Sürdürülebilir Gelişim ve Büyüme yolculuğuna, daha da güçlenerek devam ettiklerini belirten Ölken, sunumunda AXA Sigorta’nın finansal sonuçlarının yanı sıra Şirket’in değerlerini, başarı kriterlerini, güçlü yapılanmasını, sürdürülebilirlik bakış açısını, değer ortaklıklarını ve geleceğe dair stratejik planlarını da paylaştı.

Çalışma arkadaşlarına, sigortacılığın deneyim gerektiren itibarlı bir meslek olduğunu söyleyen AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, ‘İnsanlığın gelişmesi adına insanlar için değerli olanı korumak’ marka amacı doğrultusunda ekibe dahil olan yeni yetenekler ile birlikte daha güçlü olduklarını dile getirdi. İlham veren konuşmasında, AXA’nın gelecek için hazır olduğunun altını çizen ve AXA çalışanlarının her birinin ‘Yetenekli birer değer’ olduğunu söyleyen Ölken, 2018 yılında başlattıkları tutkulu büyüme yolculuğunda hedeflerinin 1+1'i 3 yapmak olduğunu söyledi.

ONEAXA ruhu ve şeffaf yönetim yapısı ile öne çıkan AXA Sigorta’nın tüm icra kurulu üyeleri, toplantının “Sizi Dinliyoruz” bölümünde AXA çalışanlarından gelen soruları tüm açıklık ve samimiyetleriyle cevapladılar. Etkinliğin ilerleyen saatlerinde ise AXA Sigorta’nın satış, kurumsal ve bireysel çözüm merkezi ile hasar ekiplerinin başarılı çalışanları “Platin Kulüp Töreni”nde ödüllendirildi.

Toplantı sonrası gerçekleşen açık hava etkinliğinde ise bütün çalışanlar canlı müzik eşliğinde keyifli vakit geçirme ve sosyalleşme imkânı buldular.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Destek İkonu